Women's Closed Cup I: відмінності між версіями

867 байтів додано ,  18 квітня 2024
нема опису редагування
Немає опису редагування
(Не показано одну проміжну версію цього користувача)
Рядок 1: Рядок 1:
{{Series
{{Series
| photo = Wcc1.png
| photo = Wcc1.png
| tournament = MCCI
| tournament = WCCI
| start = 15 березня 2023
| start = 15 березня 2023
| games = 5
| games = 5
Рядок 10: Рядок 10:
| nextseason= Men's Closed Cup I
| nextseason= Men's Closed Cup I
| prev = TESI
| prev = TESI
| next= WCCI
| next= MCCI
}}
}}
'''Women's Closed Cup''' - це одна з трьох складових турніру, який проходить за форматом: виключно жіноча серія ''(WCC)'', виключно чоловіча серія ''(MCC)'' та фінал для десяти найкращих ''(CCC)'' за результатами об'єднаної таблиці після цих двох серій. Учасниць '''Women's Closed Cup''' обирає [[Демон|пан Демон]], переможниця жіночої серії має право обрати п'ять учасників для '''[[Men's Closed Cup I|Men's Closed Cup]]'''.  
'''Women's Closed Cup''' - це перша та одна з трьох складових міні-турніру, який проходить за форматом: виключно жіноча серія ''(WCC)'', виключно чоловіча серія ''(MCC)'' та фінал для десяти найкращих ''(CCC)'' за результатами об'єднаної таблиці після цих двох серій. Учасниць '''Women's Closed Cup''' обирає [[Демон|пан Демон]], переможниця жіночої серії має право обрати п'ять учасників для '''[[Men's Closed Cup I|Men's Closed Cup]]'''.  


== Система оцінювання ==
== Система оцінювання ==
Рядок 19: Рядок 19:
'''Коефіцієнт''' для першої гри завжди дорівнює '''50'''. Динамічно змінюється на '''+2''' при поразці однієї з команд та '''-2''' при перемозі іншої.  
'''Коефіцієнт''' для першої гри завжди дорівнює '''50'''. Динамічно змінюється на '''+2''' при поразці однієї з команд та '''-2''' при перемозі іншої.  


За '''Кращий Хід''' діють додатні та від'ємні бонуси. Необов'язково залишати трійку чорних гравців. Дозволено залишити одного або двох чорних гравців в КХ. Попадання в чорного рахується, як 14% від потенційної перемоги над цим чорним, в мирного - навпаки. При записі одного чорного рахується, як подвійний мінус, де бали суперника - це середнє арифметичне двох інших чорних. Чорний гравець записаний в КХ отримує штраф, не записаний - бонус.
За '''Кращий Хід''' діють додатні та від'ємні бонуси. Необов'язково залишати трійку чорних гравців. Дозволено залишити одного або двох чорних гравців в КХ. Попадання в чорного рахується, як 33% від потенційної перемоги над цим чорним, в мирного - навпаки. При записі одного чорного рахується, як подвійний мінус, де бали суперника - це середнє арифметичне двох інших чорних. Чорний гравець записаний в КХ отримує штраф, не записаний - бонус.


По завершенню гри '''Суддя''' зобов'язаний покласти гравцям ДБ (додаткові бали). Обов'язково компенсаційний для команди, яка пограла.  
По завершенню гри '''Суддя''' зобов'язаний покласти гравцям ДБ (додаткові бали). Обов'язково компенсаційний для команди, яка пограла. Мінімальний ДБ для червоної та чорної команди - 14% та 25% відповідно.


Мінімальний ДБ для чорної команди - 25%. Мінімальний ДБ для червоної команди - 14%.
== Результати ==
* Результат: '''3-2'''
* Чемпіон: '''[[Анастезія|Анастезія]]'''
* Найкраща гравчиня: '''[[Кетрін|Кетрін]]'''


== Результати ==
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;"
{| class="wikitable sortable"
! №
! №
! Гравчиня
! Пані
! Перемоги
! П
! Кращий Хід
! КХ
! ДБ
! ДБ
! Результат
! Σ
|-
|-
| style="background-color: #ccffcc;font-weight: bold;"| 01
| 01
| style="background-color: #ccffcc;font-weight: bold;"| Анастезія
| [[Анастезія|Анастезія]]
| style="background-color: #ccffcc;font-weight: bold;"| 4
| 4
| style="background-color: #ccffcc;font-weight: bold;"| -
| -
| style="background-color: #ccffcc;font-weight: bold;"| +6
| +6
| style="background-color: #ccffcc;font-weight: bold;"| 1281
| 1281
|-
|-
| 02
| 02
| Інфанта
| [[Інфанта|Інфанта]]
| 3
| 3
| +12
| +12
Рядок 49: Рядок 51:
|-
|-
| 03
| 03
| Малена
| [[Малена|Малена]]
| 3
| 3
| +8
| +8
Рядок 56: Рядок 58:
|-
|-
| 04
| 04
| Оттерія
| [[Оттерія|Оттерія]]
| 3
| 3
| -13
| -13
Рядок 63: Рядок 65:
|-
|-
| 05
| 05
| Кетрін
| [[Кетрін|Кетрін]]
| 3
| 3
| +13
| +13
Рядок 70: Рядок 72:
|-
|-
| 06
| 06
| Джордж
| [[Джордж|Джордж]]
| 3
| 3
| -
| -
Рядок 77: Рядок 79:
|-
|-
| 07
| 07
| Маска
| [[Маска|Маска]]
| 3
| 3
| -
| -
Рядок 84: Рядок 86:
|-
|-
| 08
| 08
| Артерія
| [[Артерія|Артерія]]
| 2
| 2
| -
| -
Рядок 91: Рядок 93:
|-
|-
| 09
| 09
| Пірожуля
| [[Пірожуля|Пірожуля]]
| 2
| 2
| -15
| -15
Рядок 98: Рядок 100:
|-
|-
| 10
| 10
| Мамка
| [[Мамка|Мамка]]
| 1
| 1
| -
| -
Рядок 105: Рядок 107:
|}
|}


== Обрані ==
* Ведучий: '''[[Кексік|Кексік]]'''
{| class="wikitable"
* Головний суддя: '''[[Демон|Демон]]'''
! Анастезія
* Коментатори: '''[[Демон|Демон]]''' та '''[[Кексік|Кексік]]'''
! Демон
 
|-
== Цікаві Факти ==
| Мерч
* Ідея формату була запропонована [[Кексік|паном Кексіком]].
| Берлін
* Це був перший турнір від [[Mafia Closed Circle|Mafia Closed Circle]].
|-
* Система оцінювання забирала велику кількість часу для коректних підрахунків.
| Кексік
 
| ВВ
== Трансляція ==
|-
* [https://www.youtube.com/live/C_ZmdVs2oxA?si=j--MpFBoAx9FujPt Повна трансляція]
| Рауль
 
| Ноунейм
== Записи ігор ==
|-
* [https://youtu.be/B4VkSudWjN4?si=_JURcR4LzjTbUHyb Перша гра]
| Алоха
* [https://youtu.be/lYb8Q4l5zgI?si=fFt8FS4iZROd4uJI Друга гра]
| Сенаторс
* [https://youtu.be/JUWFDCFFQ5Y?si=rPB64Hv6hOSxzJCR Третя гра]
|-
* [https://youtu.be/HqQszKofzSQ?si=YKhpWZZv3Ra68pH3 Четверта гра]
| Емесай
* [https://youtu.be/lCJ4kIcuiIc?si=jThqbfeVGUFUkLGK П'ята гра]
| Хоррорчік
|}