5261
редагування
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| Рядок 444: | Рядок 444: | ||
|- | |- | ||
| [[Хантер]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | | [[Хантер]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | ||
|} | |||
== Друга гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 2 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 58 || || || || || || <span style="color:yellow;">8</span> || 66 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || || 0 || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 58 || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 10 || || || <span style="color:yellow;">97</span> | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || 58 || || || || 5 || || || 63 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 58 || || || || || || || 58 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 58 || || || 19 || <span style="color:yellow;">20</span> || || || <span style="color:yellow;">97</span> | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || || 0 || <span style="color:indianred;">-50</span> || || 5 || || || <span style="color:indianred;">-45</span> | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 58 || || || 8 || 5 || || || 71 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || || 0 || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || 58 || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 5 || || || 92 | |||
|} | |} | ||