5261
редагування
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| Рядок 414: | Рядок 414: | ||
* Головний суддя: '''[[Демон]]''' | * Головний суддя: '''[[Демон]]''' | ||
* Коментатор: '''[[Демон]]''' | * Коментатор: '''[[Демон]]''' | ||
== Перша гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 1 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Бейтман]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Расм]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || || 36 || || || || -5 || || 31 | |||
|- | |||
| [[Дантес]] || 0 || || || <span style="color:indianred;">-25</span> || 5 || || || <span style="color:indianred;">-20</span> | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Артерія]] || 0 || || || 9 || 15 || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:yellow;">9</span> || 43 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || || 36 || || 9 || || -5 || || 40 | |||
|- | |||
| [[Протон]] || || 36 || || <span style="color:yellow;">12</span> || <span style="color:yellow;">25</span> || || || <span style="color:yellow;">73</span> | |||
|- | |||
| [[Тян]] || || || <span style="color:indianred;">-50</span> || || <span style="color:indianred;">-5</span> || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|} | |||
== Друга гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 2 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Артерія]] || 0 || || || 9 || || || || 9 | |||
|- | |||
| [[Дантес]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Расм]] || 0 || || || 9 || 5 || || || 14 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Протон]] || 0 || || || 9 || || || || 9 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || || 36 || || || 15 || <span style="color:indianred;">-5</span> || || 46 | |||
|- | |||
| [[Бейтман]] || || 36 || || || <span style="color:yellow;">20</span> || || || <span style="color:yellow;">56</span> | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 0 || || || 9 || || || || 9 | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || || 36 || || <span style="color:yellow;">9</span> || || || || 45 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || || 5 || <span style="color:yellow;">5</span> || <span style="color:yellow;">9</span> || 19 | |||
|} | |||
== Третя гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 3 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || || 0 || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Протон]] || 64 || || || || || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:yellow;">9</span> || 83 | |||
|- | |||
| [[Дантес]] || 64 || || || <span style="color:yellow;">32</span> || <span style="color:yellow;">20</span> || || || <span style="color:yellow;">116</span> | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 64 || || || || || || || 64 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 64 || || || || || || || 64 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 64 || || || <span style="color:yellow;">32</span> || 10 || || || 106 | |||
|- | |||
| [[Артерія]] || || 0 || || || || <span style="color:indianred;">-5</span> || || <span style="color:indianred;">-5</span> | |||
|- | |||
| [[Бейтман]] || || 0 || || || || <span style="color:indianred;">-5</span> || || <span style="color:indianred;">-5</span> | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 64 || || || 9 || || || || 73 | |||
|- | |||
| [[Колапс]] || 64 || || || 16 || <span style="color:yellow;">20</span> || || || 100 | |||
|} | |||
== Четверта гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 4 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Ітеро]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Дантес]] || || 36 || || 9 || || || || 45 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Механік]] || || 36 || || <span style="color:yellow;">18</span> || <span style="color:yellow;">15</span> || || || <span style="color:yellow;">69</span> | |||
|- | |||
| [[Артерія]] || 0 || || || || 10 || || || 10 | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 0 || || || 9 || 10 || || || 19 | |||
|- | |||
| [[Бейтман]] || || 36 || || || || || || 36 | |||
|- | |||
| [[Протон]] || 0 || || || 16 || 10 || || || 26 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || || || || <span style="color:yellow;">9</span> || 9 | |||
|} | |||
== П'ята гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 5 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 64 || || || <span style="color:indianred;">-25</span> || 5 || || || 44 | |||
|- | |||
| [[Протон]] || || 0 || <span style="color:indianred;">-50</span> || || || || || <span style="color:indianred;">-50</span> | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 64 || || || || 5 || || || 69 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 64 || || || || || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:yellow;">9</span> || 83 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 64 || || || || 5 || || || 69 | |||
|- | |||
| [[Ітеро]] || 64 || || || || || || || 64 | |||
|- | |||
| [[Артерія]] || 64 || || || <span style="color:yellow;">16</span> || 15 || || || 95 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || || 0 || || || || <span style="color:indianred;">-5</span> || || <span style="color:indianred;">-5</span> | |||
|- | |||
| [[Бейтман]] || || 0 || || || || <span style="color:indianred;">-5</span> || || <span style="color:indianred;">-5</span> | |||
|- | |||
| [[Дантес]] || 64 || || || <span style="color:yellow;">16</span> || <span style="color:yellow;">20</span> || || || <span style="color:yellow;">100</span> | |||
|} | |||
== Фундація == | == Фундація == | ||