Другий сезон: відмінності між версіями
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| (Не показано 13 проміжних версій цього користувача) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{{Tournament | {{Tournament | ||
| photo = | | photo = Season02.png | ||
| tournament = II сезон | | tournament = II сезон | ||
| start = 14 вересня 2023 | | start = 14 вересня 2023 | ||
| Рядок 22: | Рядок 22: | ||
* Статистика міста: '''24-43''' | * Статистика міста: '''24-43''' | ||
* Мирні перемоги: '''35.82%''' | * Мирні перемоги: '''35.82%''' | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! № | !№ | ||
! Пан/Пані | !Пан/Пані | ||
! Σ | !Σ | ||
! І | !І | ||
! % | !% | ||
|- | |- | ||
| 1 | | 1 | ||
| Рядок 72: | Рядок 72: | ||
|- | |- | ||
| 8 | | 8 | ||
| [[ | | [[Тян]] | ||
| 368 | | 368 | ||
| 40 | | 40 | ||
| Рядок 126: | Рядок 126: | ||
|- | |- | ||
| 17 | | 17 | ||
| [[Ямато]] | | [[Доктор Ямато]] | ||
| 321 | | 321 | ||
| 19 | | 19 | ||
| Рядок 354: | Рядок 354: | ||
|- | |- | ||
| 55 | | 55 | ||
| [[ | | [[Васильович]] | ||
| 122 | | 122 | ||
| 3 | | 3 | ||
| Рядок 382: | Рядок 382: | ||
* Чемпіон: '''[[Механік]]''' | * Чемпіон: '''[[Механік]]''' | ||
* Найкращий гравець: '''[[Дантес]]''' | * Найкращий гравець: '''[[Дантес]]''' | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: | {| class="wikitable sortable" style="width:100%" | ||
! Пан/Пані !! І !! П !! ДБ !! Дія !! Σ | |||
! Пан/Пані | |||
! | |||
! | |||
|- | |- | ||
| [[Механік]] || 5 || <span style="color:yellow;">4</span> || 47 || -5 || 242 | |||
| [[Механік]] | |||
| 242 | |||
|- | |- | ||
| [[Дантес]] || 5 || 3 || <span style="color:yellow;">77</span> || 0 || 241 | |||
| [[Дантес]] | |||
| 241 | |||
|- | |- | ||
| [[ЕХС]] || 5 || 2 || 52 || <span style="color:yellow;">23</span> || 203 | |||
| [[ЕХС]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Артерія]] || 5 || 1 || 74 || 14 || 152 | |||
| [[Артерія]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Протон]] || 5 || 2 || 72 || <span style="color:indianred;">-31</span> || 141 | |||
| [[Протон]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Фейт]] || 5 || 3 || 8 || -5 || 139 | |||
| [[Фейт]] | |||
| 139 | |||
|- | |- | ||
| [[Тян]] || 5 || 2 || 18 || <span style="color:indianred;">-31</span>|| 115 | |||
| [[ | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Справа]] || 5 || 2 || 15 || -10 || 105 | |||
| [[ | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Колапс]] || 5 || 1 || 36 || 0|| 100 | |||
| [[ | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Бейтман]] || 5 || 2 || 25 || -10 || 87 | |||
| [[Бейтман]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Ітеро]] || 2 || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || 0|| 64 | |||
| [[Ітеро]] | |||
| 64 | |||
|- | |- | ||
| [[Расм]] || 2 || 0 || 14 || 0|| 14 | |||
| [[Расм]] | |||
| 14 | |||
| | |||
|} | |} | ||
* Ведуча: '''[[Малена]]''' | * Ведуча: '''[[Малена]]''' | ||
* Головний суддя: '''[[Демон]]''' | * Головний суддя: '''[[Демон]]''' | ||
* Коментатор: '''[[Демон]]''' | * Коментатор: '''[[Демон]]''' | ||
== Перша гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 1 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Бейтман]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Расм]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || || 36 || || || || -5 || || 31 | |||
|- | |||
| [[Дантес]] || 0 || || || <span style="color:indianred;">-25</span> || 5 || || || <span style="color:indianred;">-20</span> | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Артерія]] || 0 || || || 9 || 15 || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:yellow;">9</span> || 43 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || || 36 || || 9 || || -5 || || 40 | |||
|- | |||
| [[Протон]] || || 36 || || <span style="color:yellow;">12</span> || <span style="color:yellow;">25</span> || || || <span style="color:yellow;">73</span> | |||
|- | |||
| [[Тян]] || || || <span style="color:indianred;">-50</span> || || <span style="color:indianred;">-5</span> || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|} | |||
== Друга гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 2 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Артерія]] || 0 || || || 9 || || || || 9 | |||
|- | |||
| [[Дантес]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Расм]] || 0 || || || 9 || 5 || || || 14 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Протон]] || 0 || || || 9 || || || || 9 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || || 36 || || || 15 || <span style="color:indianred;">-5</span> || || 46 | |||
|- | |||
| [[Бейтман]] || || 36 || || || <span style="color:yellow;">20</span> || || || <span style="color:yellow;">56</span> | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 0 || || || 9 || || || || 9 | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || || 36 || || <span style="color:yellow;">9</span> || || || || 45 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || || 5 || <span style="color:yellow;">5</span> || <span style="color:yellow;">9</span> || 19 | |||
|} | |||
== Третя гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 3 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || || 0 || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Протон]] || 64 || || || || || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:yellow;">9</span> || 83 | |||
|- | |||
| [[Дантес]] || 64 || || || <span style="color:yellow;">32</span> || <span style="color:yellow;">20</span> || || || <span style="color:yellow;">116</span> | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 64 || || || || || || || 64 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 64 || || || || || || || 64 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 64 || || || <span style="color:yellow;">32</span> || 10 || || || 106 | |||
|- | |||
| [[Артерія]] || || 0 || || || || <span style="color:indianred;">-5</span> || || <span style="color:indianred;">-5</span> | |||
|- | |||
| [[Бейтман]] || || 0 || || || || <span style="color:indianred;">-5</span> || || <span style="color:indianred;">-5</span> | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 64 || || || 9 || || || || 73 | |||
|- | |||
| [[Колапс]] || 64 || || || 16 || <span style="color:yellow;">20</span> || || || 100 | |||
|} | |||
== Четверта гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 4 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Ітеро]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Дантес]] || || 36 || || 9 || || || || 45 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Механік]] || || 36 || || <span style="color:yellow;">18</span> || <span style="color:yellow;">15</span> || || || <span style="color:yellow;">69</span> | |||
|- | |||
| [[Артерія]] || 0 || || || || 10 || || || 10 | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 0 || || || 9 || 10 || || || 19 | |||
|- | |||
| [[Бейтман]] || || 36 || || || || || || 36 | |||
|- | |||
| [[Протон]] || 0 || || || 16 || 10 || || || 26 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || || || || <span style="color:yellow;">9</span> || 9 | |||
|} | |||
== П'ята гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 5 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 64 || || || <span style="color:indianred;">-25</span> || 5 || || || 44 | |||
|- | |||
| [[Протон]] || || 0 || <span style="color:indianred;">-50</span> || || || || || <span style="color:indianred;">-50</span> | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 64 || || || || 5 || || || 69 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 64 || || || || || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:yellow;">9</span> || 83 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 64 || || || || 5 || || || 69 | |||
|- | |||
| [[Ітеро]] || 64 || || || || || || || 64 | |||
|- | |||
| [[Артерія]] || 64 || || || <span style="color:yellow;">16</span> || 15 || || || 95 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || || 0 || || || || <span style="color:indianred;">-5</span> || || <span style="color:indianred;">-5</span> | |||
|- | |||
| [[Бейтман]] || || 0 || || || || <span style="color:indianred;">-5</span> || || <span style="color:indianred;">-5</span> | |||
|- | |||
| [[Дантес]] || 64 || || || <span style="color:yellow;">16</span> || <span style="color:yellow;">20</span> || || || <span style="color:yellow;">100</span> | |||
|} | |||
== Фундація == | == Фундація == | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! Пан/Пані | ! Пан/Пані | ||
! | ! Внесок | ||
|- | |- | ||
| [[Бетмен]] | | [[Бетмен]] | ||
Поточна версія на 21:39, 7 грудня 2025

| Початок: | 14 вересня 2023 |
|---|---|
| Завершення: | 21 жовтня 2023 |
| Дата (фінал): | 28 жовтня 2023 |
| Тривалість: | 18 рейтднів |
| Мін. к-сть ігор: | 16 (не є обов'язковим) |
| Призовий фонд: | 4700₴ |
| Перший: | Механік |
| Чемпіон: | Механік |
| Найкращий: | Дантес |
Другий сезон запам'ятався антирекордом пана Шеперда, рекордами Доктор Хауса, домінацією Механіка, епохальною заміною пана Расма в фіналі сезону, внеском пана Клея та іншим.
Рейтинг Редагувати
- Зіграно ігор: 67
- Статистика міста: 24-43
- Мирні перемоги: 35.82%
| № | Пан/Пані | Σ | І | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Механік | 447 | 20 | 60% |
| 2 | Протон | 409 | 16 | 63% |
| 3 | Фейт | 403 | 16 | 50% |
| 4 | Бейтман | 389 | 19 | 47% |
| 5 | Артерія | 388 | 26 | 42% |
| 6 | Справа | 379 | 23 | 43% |
| 7 | Доктор Хаус | 368 | 10 | 80% |
| 8 | Тян | 368 | 40 | 48% |
| 9 | Мамка | 363 | 18 | 50% |
| 10 | ЕХС | 362 | 13 | 62% |
| 11 | Аріель | 357 | 37 | 54% |
| 12 | Дантес | 356 | 52 | 42% |
| 13 | Расм | 353 | 22 | 41% |
| 14 | Малена | 334 | 19 | 47% |
| 15 | Індиго | 333 | 16 | 44% |
| 16 | Ачоровал | 332 | 15 | 53% |
| 17 | Доктор Ямато | 321 | 19 | 37% |
| 18 | Хоррорчік | 314 | 17 | 29% |
| 19 | Оттерія | 301 | 12 | 50% |
| 20 | Ітеро | 296 | 27 | 37% |
| 21 | Аристократ | 293 | 8 | 63% |
| 22 | Мальвінка | 292 | 13 | 31% |
| 23 | Демон | 291 | 9 | 78% |
| 24 | Клайд | 274 | 15 | 27% |
| 25 | Соло | 272 | 5 | 100% |
| 26 | Лектор | 268 | 25 | 28% |
| 27 | Керміт | 266 | 10 | 50% |
| 28 | Хантер | 258 | 9 | 44% |
| 29 | Емесай | 257 | 10 | 40% |
| 30 | Бетмен | 237 | 8 | 50% |
| 31 | Ніколетта | 225 | 3 | 67% |
| 32 | Кетрін | 224 | 5 | 60% |
| 33 | Мюнхен | 217 | 3 | 100% |
| 34 | ВВ | 208 | 9 | 44% |
| 35 | Мері | 207 | 7 | 29% |
| 36 | Джордж | 200 | 7 | 29% |
| 37 | Маска | 198 | 5 | 60% |
| 38 | Тіна | 190 | 5 | 40% |
| 39 | Бівер | 189 | 5 | 40% |
| 40 | Сімон | 184 | 5 | 40% |
| 41 | Міна | 184 | 4 | 50% |
| 42 | Адамант | 183 | 2 | 100% |
| 43 | Берлін | 178 | 5 | 40% |
| 44 | Колапс | 172 | 4 | 50% |
| 45 | Бродхан | 170 | 1 | 100% |
| 46 | Безкiнечнiсть | 167 | 4 | 25% |
| 47 | Комедіант | 160 | 2 | 50% |
| 48 | Лівінгстон | 159 | 4 | 25% |
| 49 | Лемур | 150 | 1 | 100% |
| 50 | Інфанта | 147 | 1 | 100% |
| 51 | Кузя | 140 | 1 | 100% |
| 52 | Ротація | 135 | 11 | 9% |
| 53 | Анастезія | 134 | 2 | 0% |
| 54 | Шеперд | 129 | 8 | 0% |
| 55 | Васильович | 122 | 3 | 0% |
| 56 | Ліна | 122 | 2 | 0% |
| 57 | Клей | 114 | 2 | 0% |
| 58 | Муза | 112 | 1 | 0% |
Фінал Редагувати
| Пан/Пані | І | П | ДБ | Дія | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| Механік | 5 | 4 | 47 | -5 | 242 |
| Дантес | 5 | 3 | 77 | 0 | 241 |
| ЕХС | 5 | 2 | 52 | 23 | 203 |
| Артерія | 5 | 1 | 74 | 14 | 152 |
| Протон | 5 | 2 | 72 | -31 | 141 |
| Фейт | 5 | 3 | 8 | -5 | 139 |
| Тян | 5 | 2 | 18 | -31 | 115 |
| Справа | 5 | 2 | 15 | -10 | 105 |
| Колапс | 5 | 1 | 36 | 0 | 100 |
| Бейтман | 5 | 2 | 25 | -10 | 87 |
| Ітеро | 2 | 1 | 0 | 0 | 64 |
| Расм | 2 | 0 | 14 | 0 | 14 |
Перша гра Редагувати
| 1 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бейтман | 0 | 5 | 5 | |||||
| ЕХС | 0 | 0 | ||||||
| Расм | 0 | 0 | ||||||
| Фейт | 36 | -5 | 31 | |||||
| Дантес | 0 | -25 | 5 | -20 | ||||
| Справа | 0 | 0 | ||||||
| Артерія | 0 | 9 | 15 | 10 | 9 | 43 | ||
| Механік | 36 | 9 | -5 | 40 | ||||
| Протон | 36 | 12 | 25 | 73 | ||||
| Тян | -50 | -5 | 0 |
Друга гра Редагувати
| 2 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Артерія | 0 | 9 | 9 | |||||
| Дантес | 0 | 0 | ||||||
| Расм | 0 | 9 | 5 | 14 | ||||
| Механік | 0 | 0 | ||||||
| Протон | 0 | 9 | 9 | |||||
| Справа | 36 | 15 | -5 | 46 | ||||
| Бейтман | 36 | 20 | 56 | |||||
| Тян | 0 | 9 | 9 | |||||
| Фейт | 36 | 9 | 45 | |||||
| ЕХС | 0 | 5 | 5 | 9 | 19 |
Третя гра Редагувати
| 3 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Фейт | 0 | 0 | ||||||
| Протон | 64 | 10 | 9 | 83 | ||||
| Дантес | 64 | 32 | 20 | 116 | ||||
| Справа | 64 | 64 | ||||||
| Механік | 64 | 64 | ||||||
| ЕХС | 64 | 32 | 10 | 106 | ||||
| Артерія | 0 | -5 | -5 | |||||
| Бейтман | 0 | -5 | -5 | |||||
| Тян | 64 | 9 | 73 | |||||
| Колапс | 64 | 16 | 20 | 100 |
Четверта гра Редагувати
| 4 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ітеро | 0 | 0 | ||||||
| Тян | 0 | 0 | ||||||
| Дантес | 36 | 9 | 45 | |||||
| Справа | 0 | 0 | ||||||
| Механік | 36 | 18 | 15 | 69 | ||||
| Артерія | 0 | 10 | 10 | |||||
| Фейт | 0 | 9 | 10 | 19 | ||||
| Бейтман | 36 | 36 | ||||||
| Протон | 0 | 16 | 10 | 26 | ||||
| ЕХС | 0 | 9 | 9 |
П'ята гра Редагувати
| 5 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Фейт | 64 | -25 | 5 | 44 | ||||
| Протон | 0 | -50 | -50 | |||||
| Механік | 64 | 5 | 69 | |||||
| Тян | 64 | 10 | 9 | 83 | ||||
| ЕХС | 64 | 5 | 69 | |||||
| Ітеро | 64 | 64 | ||||||
| Артерія | 64 | 16 | 15 | 95 | ||||
| Справа | 0 | -5 | -5 | |||||
| Бейтман | 0 | -5 | -5 | |||||
| Дантес | 64 | 16 | 20 | 100 |
Фундація Редагувати
| Пан/Пані | Внесок |
|---|---|
| Бетмен | 100 грн |
| Тян | 94 грн |
| Клайд | 300 грн |
| Дантес | 300 грн |
| Малена | 665 грн |
| Клей | 1000 грн |
| Анонімно | 69 грн |
| Анонімно | 69 грн |
| ЕХС | 193.27 грн |
| Справа | 300 грн |
| Тян | 22 грн |
| Тян | 49 грн |
Цікаві факти Редагувати
- Пан Соло завершив сезон без поразок зі статистикою 5-0.
- Пан Шеперд завершив сезон без перемог зі статистикою 0-8.
- Пан Дантес прийняв участь в більш ніж 78% рейтингових ігор сезону.
- Доктор Хаус та пані Мамка не змогли взяти участь у фіналі. Їх місце зайняли пан Дантес та пан Расм.
- Пану Дантесу не вистачило одного бала, щоб розділити чемпіонський титул разом з паном Механіком.
- Пан Механік став першим двократним чемпіоном MCC.
- Пан Механік був за крок до звання Абсолютний Чемпіон (перше місце рейтинга, переможець фіналу та найкращий гравець фіналу). Йому не вистачило декілька ДБ, щоб отримати звання Найкращий гравець у фіналі сезону.
- Пан Расм неочікувано знявся з фіналу після перших двох ігор. Заміну довелось шукати терміново (не по рейтингу).
- Пан Колапс замінив пана Расма в третій грі.
- Пан Ітеро замінив пана Расма в четвертій та п'ятій іграх.
- Перша фінальна гра й досі не дає спокою пану Дантесу.
- Це 2/2 фіналів для пана Механіка, пана ЕХС, пана Тяна та пана Справа.
- Всього було зроблено 12 внесків у Фундацію.