Mafia Closed Cup I Online: відмінності між версіями
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| Рядок 23: | Рядок 23: | ||
! № !! Пан/Пані !! П !! КХ !! ДБ !! Σ | ! № !! Пан/Пані !! П !! КХ !! ДБ !! Σ | ||
|- | |- | ||
| 01 || [[Ніколетта]] || 6 || 0.00 || | | 01 || [[Ніколетта]] || 6 || 0.00 || 6.64 || 22.84 | ||
|- | |- | ||
| 02 || [[Лінчакі]] || | | 02 || [[Лінчакі]] || 7 || 0.00 || 5.64 || 22.64 | ||
|- | |- | ||
| 03 || [[Тігарбо]] || | | 03 || [[Тігарбо]] || 7 || 0.40 || 4.6 || 21.6 | ||
|- | |- | ||
| 04 || [[Алоха]] || 6 || 0.00 || 4.1 || 20.1 | | 04 || [[Алоха]] || 6 || 0.00 || 4.1 || 20.1 | ||
|- | |- | ||
| 05 || [[Містер Тен]] || 5 || | | 05 || [[Містер Тен]] || 5 || 0.84 || 4.1 || 20.0 | ||
|- | |- | ||
| 06 || [[Клей]] || | | 06 || [[Клей]] || 7 || 0.00 || 3.00 || 20.0 | ||
|- | |- | ||
| 07 || [[Оттерія]] || 6 || 0.64 || 3.72 || 19.96 | | 07 || [[Оттерія]] || 6 || 0.64 || 3.72 || 19.96 | ||
| Рядок 73: | Рядок 73: | ||
| 25 || [[Дежаву]] || 4 || 0.48 || -0.12 || 14.56 | | 25 || [[Дежаву]] || 4 || 0.48 || -0.12 || 14.56 | ||
|- | |- | ||
| 26 || [[Лемур]] || 3 || | | 26 || [[Лемур]] || 3 || 0.84 || -0.12 || 13.92 | ||
|- | |- | ||
| 27 || [[Фея]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.44 | | 27 || [[Фея]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.44 | ||
| Рядок 81: | Рядок 81: | ||
| 29 || [[Малена]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.24 | | 29 || [[Малена]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.24 | ||
|- | |- | ||
| 30 || [[Кузя]] || | | 30 || [[Кузя]] || 2 || 0.00 || -0.96 || 11.04 | ||
|} | |} | ||
| Рядок 88: | Рядок 88: | ||
* Чемпіон: '''[[Ніколетта]]''' | * Чемпіон: '''[[Ніколетта]]''' | ||
* Найкращий гравець: '''[[Ніколетта]]''' | * Найкращий гравець: '''[[Ніколетта]]''' | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: 100%" | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! | ! # !! Гравець !! Б !! colspan="4" class="text_center" | Дод. бали !! Ci !! П !! Д !! Ш !! В !! І !! colspan="4" class="text_center" | Ролі | ||
|- | |- | ||
! !! !! !! Σ !! + !! - !! Кх !! !! !! !! !! !! !! Мир. !! Шер. !! Маф. !! Дон | |||
|- | |- | ||
| | | 1 || [[Ніколетта]] || <span style="color:yellow;">35.84</span> || <span style="color:yellow;">10.54</span> || <span style="color:yellow;">11.34</span> || -0.8 || <span style="color:indianred;">0</span> || 0.2 || 9 || <span style="color:indianred;">0</span> || 1 || 1 || 14 || 4/9 || 1/1 || 4/4 || - | ||
|- | |- | ||
| | | 2 || [[Лінчакі]] || 34.86 || 8.76 || 9.12 || -0.36 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:yellow;">5</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 14 || 2/3 || - || 3/5 || 5/6 | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || [[Тігарбо]] || 31.87 || 5.77 || 4.85 || <span style="color:yellow;">0</span> || 0.92 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">2</span> || <span style="color:yellow;">2</span> || 14 || 4/7 || 2/2 || 4/5 || - | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || [[Містер Тен]] || 30.66 || 5.66 || 4.56 || <span style="color:yellow;">0</span> || 1.1 || 0.9 || 8 || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">5</span> || 14 || 5/9 || 0/1 || 2/2 || 1/2 | ||
|- | |- | ||
| | | 5 || [[Справа]] || 29.35 || 5.35 || 5.25 || -0.1 || 0.2 || 0.2 || 8 || 1 || 1 || 1 || 14 || 4/10 || 1/1 || 2/2 || 1/1 | ||
|- | |- | ||
| | | 6 || [[Оттерія]] || 28.56 || 5.02 || 4.58 || -0.72 || <span style="color:yellow;">1.16</span> || <span style="color:yellow;">1.04</span> || 7 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 4 || 14 || 5/9 || 0/1 || 2/3 || 0/1 | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || [[Тян]] || 28.33 || 4.53 || 4.73 || -0.4 || 0.2 || <span style="color:indianred;">0</span> || 8 || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || 1 || 14 || 5/9 || 0/1 || 2/3 || 1/1 | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || [[Алоха]] || 28.03 || 5.53 || 6.85 || <span style="color:indianred;">-1.32</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 7 || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 14 || 3/7 || - || 3/6 || 1/1 | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || [[Клей]] || 27.67 || 4.17 || 4.56 || -0.39 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 8 || <span style="color:indianred;">0</span> || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || 14 || 3/7 || 1/1 || 4/6 || - | ||
|- | |||
| 10 || [[Вікі]] || <span style="color:indianred;">25.49</span> || <span style="color:indianred;">3.99</span> || <span style="color:indianred;">4.56</span> || -0.59 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">6</span> || 1 || <span style="color:yellow;">2</span> || 1 || 14 || 2/7 || 2/4 || 1/2 || 1/1 | |||
|} | |} | ||
* Судді: '''[[Трололо]] та [[Інфанта]]''' | * Судді: '''[[Трололо]] та [[Інфанта]]''' | ||
| Рядок 116: | Рядок 118: | ||
== Цікаві факти == | == Цікаві факти == | ||
* Відсутні | * Відсутні | ||
== Трансляція == | |||
== Записи ігор == | |||
Версія за 09:03, 15 січня 2026
Подія
Відбіркові
Фінал
Цікаві факти (1)
Трансляція
Записи ігор

| Розташування: | Онлайн |
|---|---|
| Початок: | 27 січня 2024 |
| Завершення: | 28 січня 2024 |
| Відбіркові: | 7 + 3 ігор |
| Фінал: | 4 гри |
| Вартість: | 200₴ |
| Призовий фонд: | 5750₴ |
| Золото: | Ніколетта |
| Срібло: | Лінчакі |
| Бронза: | Тігарбо |
| Найкращий: | Ніколетта |
Перший онлайн турнір від спільноти Mafia Closed Circle.
Відбіркові
| № | Пан/Пані | П | КХ | ДБ | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Ніколетта | 6 | 0.00 | 6.64 | 22.84 |
| 02 | Лінчакі | 7 | 0.00 | 5.64 | 22.64 |
| 03 | Тігарбо | 7 | 0.40 | 4.6 | 21.6 |
| 04 | Алоха | 6 | 0.00 | 4.1 | 20.1 |
| 05 | Містер Тен | 5 | 0.84 | 4.1 | 20.0 |
| 06 | Клей | 7 | 0.00 | 3.00 | 20.0 |
| 07 | Оттерія | 6 | 0.64 | 3.72 | 19.96 |
| 08 | Вікі | 6 | 0.00 | 3.12 | 19.12 |
| 09 | Тян | 6 | 0.48 | 3.24 | 19.24 |
| 10 | Справа | 4 | 0.00 | 3.84 | 17.84 |
| 11 | Ітеро | 6 | 0.48 | 0.84 | 17.72 |
| 12 | Мері | 3 | 0.00 | 4.44 | 17.64 |
| 13 | Хантер | 5 | 0.48 | 1.80 | 17.48 |
| 14 | Клайд | 4 | 0.00 | 3.12 | 17.32 |
| 15 | Найтінґейл | 4 | 0.48 | 2.16 | 16.84 |
| 16 | Сімон | 4 | 0.48 | 1.68 | 16.36 |
| 17 | Хоррорчік | 4 | 0.00 | 1.44 | 16.04 |
| 18 | Медик | 4 | 0.00 | 1.92 | 15.92 |
| 19 | Доктор Ямато | 3 | 0.00 | 2.52 | 15.72 |
| 20 | Аріель | 4 | 0.00 | 1.44 | 15.64 |
| 21 | Бетмен | 4 | 0.00 | 1.20 | 15.20 |
| 22 | Адамант | 3 | 0.00 | 2.16 | 15.16 |
| 23 | Фаза | 3 | 0.48 | 1.32 | 15.00 |
| 24 | Лівінгстон | 3 | 0.00 | 1.92 | 14.92 |
| 25 | Дежаву | 4 | 0.48 | -0.12 | 14.56 |
| 26 | Лемур | 3 | 0.84 | -0.12 | 13.92 |
| 27 | Фея | 3 | 0.00 | 0.24 | 13.44 |
| 28 | Індиго | 3 | 0.00 | 1.08 | 13.36 |
| 29 | Малена | 3 | 0.00 | 0.24 | 13.24 |
| 30 | Кузя | 2 | 0.00 | -0.96 | 11.04 |
Фінал
| # | Гравець | Б | Дод. бали | Ci | П | Д | Ш | В | І | Ролі | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σ | + | - | Кх | Мир. | Шер. | Маф. | Дон | |||||||||
| 1 | Ніколетта | 35.84 | 10.54 | 11.34 | -0.8 | 0 | 0.2 | 9 | 0 | 1 | 1 | 14 | 4/9 | 1/1 | 4/4 | - |
| 2 | Лінчакі | 34.86 | 8.76 | 9.12 | -0.36 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 14 | 2/3 | - | 3/5 | 5/6 |
| 3 | Тігарбо | 31.87 | 5.77 | 4.85 | 0 | 0.92 | 0 | 10 | 0 | 2 | 2 | 14 | 4/7 | 2/2 | 4/5 | - |
| 4 | Містер Тен | 30.66 | 5.66 | 4.56 | 0 | 1.1 | 0.9 | 8 | 1 | 0 | 5 | 14 | 5/9 | 0/1 | 2/2 | 1/2 |
| 5 | Справа | 29.35 | 5.35 | 5.25 | -0.1 | 0.2 | 0.2 | 8 | 1 | 1 | 1 | 14 | 4/10 | 1/1 | 2/2 | 1/1 |
| 6 | Оттерія | 28.56 | 5.02 | 4.58 | -0.72 | 1.16 | 1.04 | 7 | 0 | 0 | 4 | 14 | 5/9 | 0/1 | 2/3 | 0/1 |
| 7 | Тян | 28.33 | 4.53 | 4.73 | -0.4 | 0.2 | 0 | 8 | 1 | 0 | 1 | 14 | 5/9 | 0/1 | 2/3 | 1/1 |
| 8 | Алоха | 28.03 | 5.53 | 6.85 | -1.32 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 14 | 3/7 | - | 3/6 | 1/1 |
| 9 | Клей | 27.67 | 4.17 | 4.56 | -0.39 | 0 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 14 | 3/7 | 1/1 | 4/6 | - |
| 10 | Вікі | 25.49 | 3.99 | 4.56 | -0.59 | 0 | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 | 14 | 2/7 | 2/4 | 1/2 | 1/1 |
Цікаві факти
- Відсутні