Перший сезон: відмінності між версіями
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| (Не показано 18 проміжних версій цього користувача) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{{#invoke:MenuBar|section_menu}} | |||
{{Tournament | {{Tournament | ||
| photo = | | photo = Season01.png | ||
| tournament = I сезон | | tournament = I сезон | ||
| start = 27 липня 2023 | | start = 27 липня 2023 | ||
| Рядок 11: | Рядок 12: | ||
| prize = 2200₴ | | prize = 2200₴ | ||
| champion = [[Механік|Механік]] | | champion = [[Механік|Механік]] | ||
| prevseason= | | prevseason= Фінал Року | ||
| nextseason= Другий сезон | | nextseason= Другий сезон | ||
| prev = | | prev = Фінал Року | ||
| next= II сезон | | next= II сезон | ||
}} | }} | ||
| Рядок 22: | Рядок 23: | ||
* Статистика міста: '''25-34''' | * Статистика міста: '''25-34''' | ||
* Мирні перемоги: '''42.37%''' | * Мирні перемоги: '''42.37%''' | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! № | ! № | ||
! Пан/Пані | ! Пан/Пані | ||
| Рядок 394: | Рядок 395: | ||
* Чемпіон: '''[[Механік|Механік]]''' | * Чемпіон: '''[[Механік|Механік]]''' | ||
* Найкращий гравець: '''[[Механік|Механік]]''' | * Найкращий гравець: '''[[Механік|Механік]]''' | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: | {| class="wikitable sortable" style="width:100%" | ||
! Пан/Пані !! І !! П !! ДБ !! Дія !! Σ | |||
! Пан/Пані | |||
! | |||
! | |||
|- | |- | ||
| [[Механік]] || 5 || <span style="color:yellow;">4</span> || <span style="color:yellow;">112</span> || -5 || 307 | |||
| [[ | |||
| 307 | |||
|- | |- | ||
| [[Малена]] || 5 || <span style="color:yellow;">4</span> || 81 || <span style="color:yellow;">13</span> || 294 | |||
| [[ | |||
| 294 | |||
|- | |- | ||
| [[Хантер]] || 5 || <span style="color:yellow;">4</span> || 20 || 0 || 220 | |||
| [[ | |||
| 220 | |||
|- | |- | ||
| [[Справа]] || 5 || 2 || 79 || 0 || 195 | |||
| [[ | |||
| 195 | |||
|- | |- | ||
| [[Тян]] || 5 || 3 || 44 || 0 || 186 | |||
| [[ | |||
| 186 | |||
|- | |- | ||
| [[Клайд]] || 5 || 2 || 31 || 0 || 147 | |||
| [[ | |||
| 147 | |||
|- | |- | ||
| [[Індиго]] || 5 || 2 || 28 || -26 || 118 | |||
| [[ | |||
| 118 | |||
|- | |- | ||
| [[ЕХС]] || 5 || 1 || 34 || 0 || 76 | |||
| [[ | |||
| 76 | |||
|- | |- | ||
| [[Фейт]] || 5 || 1 || 54 || <span style="color:indianred;">-50</span> || 62 | |||
| [[ | |||
| 62 | |||
|- | |- | ||
| [[Доктор Ямато]] || 5 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">19</span> || 8 || 27 | |||
| [[ | |||
| 27 | |||
|} | |} | ||
* Ведуча: '''[[Оттерія|Оттерія]]''' | * Ведуча: '''[[Оттерія|Оттерія]]''' | ||
* Головний суддя: '''[[Демон|Демон]]''' | * Головний суддя: '''[[Демон|Демон]]''' | ||
* Коментатори: '''[[Демон|Демон]]''' та '''[[Артерія|Артерія]]''' | * Коментатори: '''[[Демон|Демон]]''' та '''[[Артерія|Артерія]]''' | ||
==== Перша гра ==== | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 1 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || 8 || || || || 8 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 0 || || || 0 || 5 || || <span style="color:yellow;">8</span> || 13 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || || 42 || || 14 || <span style="color:yellow;">25</span> || || || <span style="color:yellow;">81</span> | |||
|- | |||
| [[Механік]] || || 42 || || <span style="color:yellow;">21</span> || 15 || || || 78 | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || || 42 || || || || || || 42 | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|} | |||
==== Друга гра ==== | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 2 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 58 || || || || || || <span style="color:yellow;">8</span> || 66 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || || 0 || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 58 || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 10 || || || <span style="color:yellow;">97</span> | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || 58 || || || || 5 || || || 63 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 58 || || || || || || || 58 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 58 || || || 19 || <span style="color:yellow;">20</span> || || || <span style="color:yellow;">97</span> | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || || 0 || <span style="color:indianred;">-50</span> || || 5 || || || <span style="color:indianred;">-45</span> | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 58 || || || 8 || 5 || || || 71 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || || 0 || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || 58 || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 5 || || || 92 | |||
|} | |||
==== Третя гра ==== | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 3 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || || 42 || || || || || || 42 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || || 42 || || <span style="color:yellow;">21</span> || <span style="color:yellow;">25</span> || <span style="color:indianred;">-5</span> || || <span style="color:yellow;">83</span> | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || || 42 || || || || || || 42 | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 0 || || || || 10 || || || 10 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || 0 || || || || || <span style="color:yellow;">5</span> || <span style="color:yellow;">8</span> || 13 | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 0 || || || 8 || 10 || || || 18 | |||
|} | |||
==== Четверта гра ==== | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 4 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || || 42 || || || || || || 42 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || 0 || || || || 5 || || <span style="color:yellow;">8</span> || 13 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || || 42 || || <span style="color:yellow;">11</span> || 10 || || || <span style="color:yellow;">63</span> | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || || 42 || || || <span style="color:yellow;">15</span> || || || 57 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 0 || || <span style="color:indianred;">-50</span> || || 5 || || || <span style="color:indianred;">-45</span> | |||
|} | |||
==== П'ята гра ==== | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 5 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 58 || || || 8 || || || || 66 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || || 0 || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Малена]] || 58 || || || 8 || || || || 66 | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 58 || || || || || || <span style="color:yellow;">8</span> || 66 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 58 || || || 15 || <span style="color:yellow;">25</span> || || || <span style="color:yellow;">98</span> | |||
|- | |||
| [[Тян]] || || 0 || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 58 || || || 15 || 15 || || || 88 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || || 0 || || 14 || || || || 14 | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || 58 || || || || || || || 58 | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 58 || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 5 || || || 92 | |||
|} | |||
== Фундація == | == Фундація == | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! Пан/Пані | ! Пан/Пані | ||
! Фундація | ! Фундація | ||
Поточна версія на 18:29, 9 грудня 2025
Подія
Рейтинг
Фінал
Фундація
Цікаві факти (9)
Трансляція
Записи ігор
Перший ігровий сезон запам'ятався запровадженням Фундації, чемпіонством Механіка, видаленнями пана Фейта, активністю пана Расма та пана Клайда, відстороненням пана Гросмейстера від рейтингових ігор та іншим.
Рейтинг Редагувати
- Зіграно ігор: 59
- Статистика міста: 25-34
- Мирні перемоги: 42.37%
| № | Пан/Пані | Σ | І | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЕХС | 395 | 15 | 53% |
| 2 | Індиго | 384 | 32 | 56% |
| 3 | Фейт | 366 | 31 | 58% |
| 4 | Тян | 363 | 19 | 53% |
| 5 | Доктор Ямато | 361 | 14 | 57% |
| 6 | Малена | 354 | 25 | 56% |
| 7 | Механік | 354 | 14 | 64% |
| 8 | Клайд | 351 | 34 | 53% |
| 9 | Хантер | 339 | 24 | 46% |
| 10 | Справа | 336 | 12 | 58% |
| 11 | Артерія | 331 | 25 | 48% |
| 12 | Оттерія | 323 | 18 | 39% |
| 13 | Ітеро | 317 | 15 | 47% |
| 14 | Расм | 314 | 34 | 38% |
| 15 | Маска | 292 | 12 | 50% |
| 16 | Бейтман | 275 | 8 | 56% |
| 17 | Джордж | 273 | 9 | 67% |
| 18 | Хоррорчік | 267 | 28 | 36% |
| 19 | Кузя | 266 | 15 | 33% |
| 20 | Кетрін | 265 | 12 | 33% |
| 21 | Дантес | 253 | 13 | 30% |
| 22 | Анастезія | 250 | 6 | 83% |
| 23 | Комедіант | 244 | 7 | 57% |
| 24 | Берлін | 241 | 11 | 36% |
| 25 | Мері | 226 | 7 | 57% |
| 26 | Мамка | 223 | 6 | 50% |
| 27 | Тіна | 213 | 4 | 75% |
| 28 | Леві | 202 | 3 | 100% |
| 29 | Бетмен | 200 | 6 | 50% |
| 30 | Кінік | 200 | 4 | 75% |
| 31 | Керміт | 197 | 17 | 18% |
| 32 | Ліп Дей | 196 | 2 | 100% |
| 33 | ВВ | 195 | 10 | 30% |
| 34 | Кіфа | 195 | 9 | 33% |
| 35 | Ната | 192 | 3 | 67% |
| 36 | Гросмейстер | 190 | 3 | 100% |
| 37 | Клей | 185 | 5 | 40% |
| 38 | Демон | 184 | 3 | 67% |
| 39 | Доктор Хаус | 183 | 8 | 25% |
| 40 | Інфанта | 179 | 4 | 50% |
| 41 | Меля | 177 | 2 | 100% |
| 42 | Бівер | 174 | 7 | 29% |
| 43 | Патрон | 172 | 4 | 50% |
| 44 | Лінчакі | 168 | 4 | 50% |
| 45 | Маджест | 168 | 9 | 22% |
| 46 | Лемур | 163 | 3 | 33% |
| 47 | Ніколетта | 160 | 2 | 50% |
| 48 | Ротація | 158 | 3 | 33% |
| 49 | Муза | 157 | 2 | 50% |
| 50 | Васильович | 156 | 1 | 100% |
| 51 | Дежаву | 154 | 2 | 50% |
| 52 | Лектор | 153 | 3 | 33% |
| 53 | Бейбі | 152 | 2 | 50% |
| 54 | Найтінґейл | 148 | 5 | 20% |
| 55 | Міна | 141 | 5 | 0% |
| 56 | Емесай | 140 | 3 | 33% |
| 57 | Ластон | 133 | 1 | 0% |
| 58 | Дальтонік | 119 | 1 | 0% |
| 59 | Іуда | 113 | 1 | 0% |
| 60 | Фінлі | 112 | 3 | 0% |
Фінал Редагувати
| Пан/Пані | І | П | ДБ | Дія | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| Механік | 5 | 4 | 112 | -5 | 307 |
| Малена | 5 | 4 | 81 | 13 | 294 |
| Хантер | 5 | 4 | 20 | 0 | 220 |
| Справа | 5 | 2 | 79 | 0 | 195 |
| Тян | 5 | 3 | 44 | 0 | 186 |
| Клайд | 5 | 2 | 31 | 0 | 147 |
| Індиго | 5 | 2 | 28 | -26 | 118 |
| ЕХС | 5 | 1 | 34 | 0 | 76 |
| Фейт | 5 | 1 | 54 | -50 | 62 |
| Доктор Ямато | 5 | 0 | 19 | 8 | 27 |
Перша гра Редагувати
| 1 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ЕХС | 0 | 8 | 8 | |||||
| Доктор Ямато | 0 | 0 | ||||||
| Фейт | 0 | 0 | ||||||
| Справа | 0 | 0 | ||||||
| Індиго | 0 | 0 | 5 | 8 | 13 | |||
| Малена | 42 | 14 | 25 | 81 | ||||
| Механік | 42 | 21 | 15 | 78 | ||||
| Клайд | 0 | 5 | 5 | |||||
| Тян | 42 | 42 | ||||||
| Хантер | 0 | 0 |
Друга гра Редагувати
| 2 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Індиго | 58 | 8 | 66 | |||||
| ЕХС | 0 | 0 | ||||||
| Справа | 58 | 29 | 10 | 97 | ||||
| Хантер | 58 | 5 | 63 | |||||
| Механік | 58 | 58 | ||||||
| Тян | 58 | 19 | 20 | 97 | ||||
| Фейт | 0 | -50 | 5 | -45 | ||||
| Клайд | 58 | 8 | 5 | 71 | ||||
| Доктор Ямато | 0 | 0 | ||||||
| Малена | 58 | 29 | 5 | 92 |
Третя гра Редагувати
| 3 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Справа | 0 | 0 | ||||||
| Доктор Ямато | 0 | 0 | ||||||
| ЕХС | 0 | 5 | 5 | |||||
| Тян | 42 | 42 | ||||||
| Механік | 42 | 21 | 25 | -5 | 83 | |||
| Клайд | 0 | 0 | ||||||
| Хантер | 42 | 42 | ||||||
| Фейт | 0 | 10 | 10 | |||||
| Малена | 0 | 5 | 8 | 13 | ||||
| Індиго | 0 | 8 | 10 | 18 |
Четверта гра Редагувати
| 4 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Фейт | 0 | 5 | 5 | |||||
| Малена | 42 | 42 | ||||||
| Доктор Ямато | 0 | 5 | 8 | 13 | ||||
| Справа | 0 | 0 | ||||||
| ЕХС | 42 | 11 | 10 | 63 | ||||
| Хантер | 42 | 15 | 57 | |||||
| Механік | 0 | 0 | ||||||
| Клайд | 0 | 5 | 5 | |||||
| Тян | 0 | 5 | 5 | |||||
| Індиго | 0 | -50 | 5 | -45 |
П'ята гра Редагувати
| 5 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Клайд | 58 | 8 | 66 | |||||
| ЕХС | 0 | 0 | ||||||
| Малена | 58 | 8 | 66 | |||||
| Індиго | 58 | 8 | 66 | |||||
| Справа | 58 | 15 | 25 | 98 | ||||
| Тян | 0 | 0 | ||||||
| Механік | 58 | 15 | 15 | 88 | ||||
| Доктор Ямато | 0 | 14 | 14 | |||||
| Хантер | 58 | 58 | ||||||
| Фейт | 58 | 29 | 5 | 92 |
Фундація Редагувати
| Пан/Пані | Фундація |
|---|---|
| Кетрін | 50 грн |
| Артерія | 200 грн |
| Анонімно | 1000 грн |
| Берлін | 250 грн |
| Клей | 1000 грн |
| Анонімно | 25 грн |
| Джордж | 50 грн |
| Анонімно | 50 грн |
| Малена | 100 грн |
| Лінчакі | 200 грн |
| Анонімно | 15 грн |
Цікаві факти Редагувати
- Пан Леві та пан Гросмейстер завершили сезон без поразок зі статистикою 3-0.
- Пані Міна завершила сезон без перемог зі статистикою 0-5.
- Пан Гросмейстер був першим гравцем, якого відсторонили від рейтингових ігор. Навіть, після 100% (3-0) перемог.
- Пан Расм та пан Клайд стали найактивнішими гравцями сезону. Кожен з них зіграв по 34 рейтингові гри, а це більш ніж 56% від усіх ігор сезону.
- Пан Механік пожертував весь призовий фонд на ЗСУ.
- Пані Малена пожертувала весь призовий фонд у Фундацію другого сезону.
- Пан Фейт отримав два видалення за 5 ігор.
- Пані Кетрін стала першою учасницею MCC, яка поповнила Фундацію.
- Всього було зроблено 11 внесків у Фундацію.
