Перший сезон: відмінності між версіями
Admin (обговорення | внесок) (→Фінал) |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| (Не показані 74 проміжні версії цього користувача) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{{#invoke:MenuBar|section_menu}} | |||
{{Tournament | {{Tournament | ||
| photo = Season01.png | |||
| tournament = I сезон | | tournament = I сезон | ||
| start = 27 | | start = 27 липня 2023 | ||
| finish = | | rank = [[ЕХС|ЕХС]] | ||
| mvp = [[Механік|Механік]] | |||
| finish = 2 вересня 2023 | |||
| final = 9 вересня 2023 | |||
| mingames = 15 (не є обов'язковим) | | mingames = 15 (не є обов'язковим) | ||
| days = 17 | | days = 17 рейтднів | ||
| prize = 2200₴ | | prize = 2200₴ | ||
| champion = [[Механік|Механік]] | | champion = [[Механік|Механік]] | ||
| prevseason= Фінал Року | |||
| nextseason= Другий сезон | |||
| prev = Фінал Року | |||
| next= II сезон | |||
}} | }} | ||
Перший ігровий сезон | Перший ігровий сезон запам'ятався запровадженням Фундації, чемпіонством Механіка, видаленнями [[Фейт|пана Фейта]], активністю [[Расм|пана Расма]] та [[Клайд|пана Клайда]], відстороненням [[Гросмейстер|пана Гросмейстера]] від рейтингових ігор та іншим. | ||
== Рейтинг == | == Рейтинг == | ||
| Рядок 14: | Рядок 23: | ||
* Статистика міста: '''25-34''' | * Статистика міста: '''25-34''' | ||
* Мирні перемоги: '''42.37%''' | * Мирні перемоги: '''42.37%''' | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! № | ! № | ||
! Пан/Пані | ! Пан/Пані | ||
! | ! Σ | ||
! | ! І | ||
! | ! % | ||
|- | |- | ||
| 1 | |||
| | | [[ЕХС]] | ||
| 395 | |||
| 15 | |||
| 53% | |||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
| Індиго | | [[Індиго]] | ||
| 384 | | 384 | ||
| 32 | | 32 | ||
| Рядок 34: | Рядок 43: | ||
|- | |- | ||
| 3 | | 3 | ||
| Фейт | | [[Фейт]] | ||
| 366 | | 366 | ||
| 31 | | 31 | ||
| Рядок 40: | Рядок 49: | ||
|- | |- | ||
| 4 | | 4 | ||
| | | [[Тян]] | ||
| 363 | | 363 | ||
| 19 | | 19 | ||
| Рядок 46: | Рядок 55: | ||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||
| Доктор Ямато | | [[Доктор Ямато]] | ||
| 361 | | 361 | ||
| 14 | | 14 | ||
| Рядок 52: | Рядок 61: | ||
|- | |- | ||
| 6 | | 6 | ||
| Малена | | [[Малена]] | ||
| 354 | | 354 | ||
| 25 | | 25 | ||
| Рядок 58: | Рядок 67: | ||
|- | |- | ||
| 7 | | 7 | ||
| Механік | | [[Механік]] | ||
| 354 | | 354 | ||
| 14 | | 14 | ||
| Рядок 64: | Рядок 73: | ||
|- | |- | ||
| 8 | | 8 | ||
| Клайд | | [[Клайд]] | ||
| 351 | | 351 | ||
| 34 | | 34 | ||
| Рядок 70: | Рядок 79: | ||
|- | |- | ||
| 9 | | 9 | ||
| Хантер | | [[Хантер]] | ||
| 339 | | 339 | ||
| 24 | | 24 | ||
| Рядок 76: | Рядок 85: | ||
|- | |- | ||
| 10 | | 10 | ||
| Справа | | [[Справа]] | ||
| 336 | | 336 | ||
| 12 | | 12 | ||
| Рядок 82: | Рядок 91: | ||
|- | |- | ||
| 11 | | 11 | ||
| Артерія | | [[Артерія]] | ||
| 331 | | 331 | ||
| 25 | | 25 | ||
| Рядок 88: | Рядок 97: | ||
|- | |- | ||
| 12 | | 12 | ||
| Оттерія | | [[Оттерія]] | ||
| 323 | | 323 | ||
| 18 | | 18 | ||
| Рядок 94: | Рядок 103: | ||
|- | |- | ||
| 13 | | 13 | ||
| Ітеро | | [[Ітеро]] | ||
| 317 | | 317 | ||
| 15 | | 15 | ||
| Рядок 100: | Рядок 109: | ||
|- | |- | ||
| 14 | | 14 | ||
| Расм | | [[Расм]] | ||
| 314 | | 314 | ||
| 34 | | 34 | ||
| Рядок 106: | Рядок 115: | ||
|- | |- | ||
| 15 | | 15 | ||
| Маска | | [[Маска]] | ||
| 292 | | 292 | ||
| 12 | | 12 | ||
| Рядок 112: | Рядок 121: | ||
|- | |- | ||
| 16 | | 16 | ||
| Бейтман | | [[Бейтман]] | ||
| 275 | | 275 | ||
| 8 | | 8 | ||
| Рядок 118: | Рядок 127: | ||
|- | |- | ||
| 17 | | 17 | ||
| Джордж | | [[Джордж]] | ||
| 273 | | 273 | ||
| 9 | | 9 | ||
| Рядок 124: | Рядок 133: | ||
|- | |- | ||
| 18 | | 18 | ||
| Хоррорчік | | [[Хоррорчік]] | ||
| 267 | | 267 | ||
| 28 | | 28 | ||
| Рядок 130: | Рядок 139: | ||
|- | |- | ||
| 19 | | 19 | ||
| Кузя | | [[Кузя]] | ||
| 266 | | 266 | ||
| 15 | | 15 | ||
| Рядок 136: | Рядок 145: | ||
|- | |- | ||
| 20 | | 20 | ||
| Кетрін | | [[Кетрін]] | ||
| 265 | | 265 | ||
| 12 | | 12 | ||
| Рядок 142: | Рядок 151: | ||
|- | |- | ||
| 21 | | 21 | ||
| Дантес | | [[Дантес]] | ||
| 253 | | 253 | ||
| 13 | | 13 | ||
| Рядок 148: | Рядок 157: | ||
|- | |- | ||
| 22 | | 22 | ||
| Анастезія | | [[Анастезія]] | ||
| 250 | | 250 | ||
| 6 | | 6 | ||
| Рядок 154: | Рядок 163: | ||
|- | |- | ||
| 23 | | 23 | ||
| Комедіант | | [[Комедіант]] | ||
| 244 | | 244 | ||
| 7 | | 7 | ||
| Рядок 160: | Рядок 169: | ||
|- | |- | ||
| 24 | | 24 | ||
| Берлін | | [[Берлін]] | ||
| 241 | | 241 | ||
| 11 | | 11 | ||
| Рядок 166: | Рядок 175: | ||
|- | |- | ||
| 25 | | 25 | ||
| Мері | | [[Мері]] | ||
| 226 | | 226 | ||
| 7 | | 7 | ||
| Рядок 172: | Рядок 181: | ||
|- | |- | ||
| 26 | | 26 | ||
| Мамка | | [[Мамка]] | ||
| 223 | | 223 | ||
| 6 | | 6 | ||
| Рядок 178: | Рядок 187: | ||
|- | |- | ||
| 27 | | 27 | ||
| Тіна | | [[Тіна]] | ||
| 213 | | 213 | ||
| 4 | | 4 | ||
| Рядок 184: | Рядок 193: | ||
|- | |- | ||
| 28 | | 28 | ||
| Леві | | [[Леві]] | ||
| 202 | | 202 | ||
| 3 | | 3 | ||
| Рядок 190: | Рядок 199: | ||
|- | |- | ||
| 29 | | 29 | ||
| Бетмен | | [[Бетмен]] | ||
| 200 | | 200 | ||
| 6 | | 6 | ||
| Рядок 196: | Рядок 205: | ||
|- | |- | ||
| 30 | | 30 | ||
| Кінік | | [[Кінік]] | ||
| 200 | | 200 | ||
| 4 | | 4 | ||
| Рядок 202: | Рядок 211: | ||
|- | |- | ||
| 31 | | 31 | ||
| Керміт | | [[Керміт]] | ||
| 197 | | 197 | ||
| 17 | | 17 | ||
| Рядок 208: | Рядок 217: | ||
|- | |- | ||
| 32 | | 32 | ||
| Ліп Дей | | [[Ліп Дей]] | ||
| 196 | | 196 | ||
| 2 | | 2 | ||
| Рядок 214: | Рядок 223: | ||
|- | |- | ||
| 33 | | 33 | ||
| ВВ | | [[ВВ]] | ||
| 195 | | 195 | ||
| 10 | | 10 | ||
| Рядок 220: | Рядок 229: | ||
|- | |- | ||
| 34 | | 34 | ||
| Кіфа | | [[Кіфа]] | ||
| 195 | | 195 | ||
| 9 | | 9 | ||
| Рядок 226: | Рядок 235: | ||
|- | |- | ||
| 35 | | 35 | ||
| Ната | | [[Ната]] | ||
| 192 | | 192 | ||
| 3 | | 3 | ||
| Рядок 232: | Рядок 241: | ||
|- | |- | ||
| 36 | | 36 | ||
| Гросмейстер | | [[Гросмейстер]] | ||
| 190 | | 190 | ||
| 3 | | 3 | ||
| Рядок 238: | Рядок 247: | ||
|- | |- | ||
| 37 | | 37 | ||
| Клей | | [[Клей]] | ||
| 185 | | 185 | ||
| 5 | | 5 | ||
| Рядок 244: | Рядок 253: | ||
|- | |- | ||
| 38 | | 38 | ||
| Демон | | [[Демон]] | ||
| 184 | | 184 | ||
| 3 | | 3 | ||
| Рядок 250: | Рядок 259: | ||
|- | |- | ||
| 39 | | 39 | ||
| Доктор Хаус | | [[Доктор Хаус]] | ||
| 183 | | 183 | ||
| 8 | | 8 | ||
| Рядок 256: | Рядок 265: | ||
|- | |- | ||
| 40 | | 40 | ||
| Інфанта | | [[Інфанта]] | ||
| 179 | | 179 | ||
| 4 | | 4 | ||
| Рядок 262: | Рядок 271: | ||
|- | |- | ||
| 41 | | 41 | ||
| Меля | | [[Меля]] | ||
| 177 | | 177 | ||
| 2 | | 2 | ||
| Рядок 268: | Рядок 277: | ||
|- | |- | ||
| 42 | | 42 | ||
| Бівер | | [[Бівер]] | ||
| 174 | | 174 | ||
| 7 | | 7 | ||
| Рядок 274: | Рядок 283: | ||
|- | |- | ||
| 43 | | 43 | ||
| Патрон | | [[Патрон]] | ||
| 172 | | 172 | ||
| 4 | | 4 | ||
| Рядок 280: | Рядок 289: | ||
|- | |- | ||
| 44 | | 44 | ||
| Лінчакі | | [[Лінчакі]] | ||
| 168 | | 168 | ||
| 4 | | 4 | ||
| Рядок 286: | Рядок 295: | ||
|- | |- | ||
| 45 | | 45 | ||
| Маджест | | [[Маджест]] | ||
| 168 | | 168 | ||
| 9 | | 9 | ||
| Рядок 292: | Рядок 301: | ||
|- | |- | ||
| 46 | | 46 | ||
| Лемур | | [[Лемур]] | ||
| 163 | | 163 | ||
| 3 | | 3 | ||
| Рядок 298: | Рядок 307: | ||
|- | |- | ||
| 47 | | 47 | ||
| Ніколетта | | [[Ніколетта]] | ||
| 160 | | 160 | ||
| 2 | | 2 | ||
| Рядок 304: | Рядок 313: | ||
|- | |- | ||
| 48 | | 48 | ||
| Ротація | | [[Ротація]] | ||
| 158 | | 158 | ||
| 3 | | 3 | ||
| Рядок 310: | Рядок 319: | ||
|- | |- | ||
| 49 | | 49 | ||
| Муза | | [[Муза]] | ||
| 157 | | 157 | ||
| 2 | | 2 | ||
| Рядок 316: | Рядок 325: | ||
|- | |- | ||
| 50 | | 50 | ||
| | | [[Васильович]] | ||
| 156 | | 156 | ||
| 1 | | 1 | ||
| Рядок 322: | Рядок 331: | ||
|- | |- | ||
| 51 | | 51 | ||
| Дежаву | | [[Дежаву]] | ||
| 154 | | 154 | ||
| 2 | | 2 | ||
| Рядок 328: | Рядок 337: | ||
|- | |- | ||
| 52 | | 52 | ||
| Лектор | | [[Лектор]] | ||
| 153 | | 153 | ||
| 3 | | 3 | ||
| Рядок 334: | Рядок 343: | ||
|- | |- | ||
| 53 | | 53 | ||
| Бейбі | | [[Бейбі]] | ||
| 152 | | 152 | ||
| 2 | | 2 | ||
| Рядок 340: | Рядок 349: | ||
|- | |- | ||
| 54 | | 54 | ||
| Найтінґейл | | [[Найтінґейл]] | ||
| 148 | | 148 | ||
| 5 | | 5 | ||
| Рядок 346: | Рядок 355: | ||
|- | |- | ||
| 55 | | 55 | ||
| Міна | | [[Міна]] | ||
| 141 | | 141 | ||
| 5 | | 5 | ||
| Рядок 352: | Рядок 361: | ||
|- | |- | ||
| 56 | | 56 | ||
| Емесай | | [[Емесай]] | ||
| 140 | | 140 | ||
| 3 | | 3 | ||
| Рядок 358: | Рядок 367: | ||
|- | |- | ||
| 57 | | 57 | ||
| Ластон | | [[Ластон]] | ||
| 133 | | 133 | ||
| 1 | | 1 | ||
| Рядок 364: | Рядок 373: | ||
|- | |- | ||
| 58 | | 58 | ||
| Дальтонік | | [[Дальтонік]] | ||
| 119 | | 119 | ||
| 1 | | 1 | ||
| Рядок 370: | Рядок 379: | ||
|- | |- | ||
| 59 | | 59 | ||
| Іуда | | [[Іуда]] | ||
| 113 | | 113 | ||
| 1 | | 1 | ||
| Рядок 376: | Рядок 385: | ||
|- | |- | ||
| 60 | | 60 | ||
| Фінлі | | [[Фінлі]] | ||
| 112 | | 112 | ||
| 3 | | 3 | ||
| Рядок 384: | Рядок 393: | ||
== Фінал == | == Фінал == | ||
* Результат: '''2-3''' | * Результат: '''2-3''' | ||
* Чемпіон: '''Механік''' | * Чемпіон: '''[[Механік|Механік]]''' | ||
* Найкращий гравець: '''Механік''' | * Найкращий гравець: '''[[Механік|Механік]]''' | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" style="width:100%" | ||
! | ! Пан/Пані !! І !! П !! ДБ !! Дія !! Σ | ||
! | |- | ||
! | | [[Механік]] || 5 || <span style="color:yellow;">4</span> || <span style="color:yellow;">112</span> || -5 || 307 | ||
! | |- | ||
| [[Малена]] || 5 || <span style="color:yellow;">4</span> || 81 || <span style="color:yellow;">13</span> || 294 | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || 5 || <span style="color:yellow;">4</span> || 20 || 0 || 220 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 5 || 2 || 79 || 0 || 195 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 5 || 3 || 44 || 0 || 186 | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 5 || 2 || 31 || 0 || 147 | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 5 || 2 || 28 || -26 || 118 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 5 || 1 || 34 || 0 || 76 | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 5 || 1 || 54 || <span style="color:indianred;">-50</span> || 62 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || 5 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">19</span> || 8 || 27 | |||
|} | |||
* Ведуча: '''[[Оттерія|Оттерія]]''' | |||
* Головний суддя: '''[[Демон|Демон]]''' | |||
* Коментатори: '''[[Демон|Демон]]''' та '''[[Артерія|Артерія]]''' | |||
==== Перша гра ==== | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 1 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || 8 || || || || 8 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 0 || || || 0 || 5 || || <span style="color:yellow;">8</span> || 13 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || || 42 || || 14 || <span style="color:yellow;">25</span> || || || <span style="color:yellow;">81</span> | |||
|- | |||
| [[Механік]] || || 42 || || <span style="color:yellow;">21</span> || 15 || || || 78 | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || || 42 || || || || || || 42 | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|} | |||
==== Друга гра ==== | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 2 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 58 || || || || || || <span style="color:yellow;">8</span> || 66 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || || 0 || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 58 || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 10 || || || <span style="color:yellow;">97</span> | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || 58 || || || || 5 || || || 63 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 58 || || || || || || || 58 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 58 || || || 19 || <span style="color:yellow;">20</span> || || || <span style="color:yellow;">97</span> | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || || 0 || <span style="color:indianred;">-50</span> || || 5 || || || <span style="color:indianred;">-45</span> | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 58 || || || 8 || 5 || || || 71 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || || 0 || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || 58 || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 5 || || || 92 | |||
|} | |||
==== Третя гра ==== | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 3 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || || 42 || || || || || || 42 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || || 42 || || <span style="color:yellow;">21</span> || <span style="color:yellow;">25</span> || <span style="color:indianred;">-5</span> || || <span style="color:yellow;">83</span> | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || || 42 || || || || || || 42 | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 0 || || || || 10 || || || 10 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || 0 || || || || || <span style="color:yellow;">5</span> || <span style="color:yellow;">8</span> || 13 | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 0 || || || 8 || 10 || || || 18 | |||
|} | |||
==== Четверта гра ==== | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 4 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || || 42 || || || || || || 42 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || 0 || || || || 5 || || <span style="color:yellow;">8</span> || 13 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || || 42 || || <span style="color:yellow;">11</span> || 10 || || || <span style="color:yellow;">63</span> | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || || 42 || || || <span style="color:yellow;">15</span> || || || 57 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 0 || || <span style="color:indianred;">-50</span> || || 5 || || || <span style="color:indianred;">-45</span> | |||
|} | |||
==== П'ята гра ==== | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 5 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |- | ||
| | | [[Клайд]] || 58 || || || 8 || || || || 66 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[ЕХС]] || || 0 || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Малена]] || 58 || || || 8 || || || || 66 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Індиго]] || 58 || || || || || || <span style="color:yellow;">8</span> || 66 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Справа]] || 58 || || || 15 || <span style="color:yellow;">25</span> || || || <span style="color:yellow;">98</span> | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Тян]] || || 0 || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Механік]] || 58 || || || 15 || 15 || || || 88 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Доктор Ямато]] || || 0 || || 14 || || || || 14 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Хантер]] || 58 || || || || || || || 58 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Фейт]] || 58 || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 5 || || || 92 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
== Фундація == | == Фундація == | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! Пан/Пані | ! Пан/Пані | ||
! Фундація | ! Фундація | ||
|- | |- | ||
| Кетрін | | [[Кетрін|Кетрін]] | ||
| 50 грн | | 50 грн | ||
|- | |- | ||
| Артерія | | [[Артерія|Артерія]] | ||
| 200 грн | | 200 грн | ||
|- | |- | ||
| Анонімно | | style="background-color: #; font-weight:;" | Анонімно | ||
| 1000 грн | | style="background-color: #; font-weight:;" | 1000 грн | ||
|- | |- | ||
| Берлін | | [[Берлін|Берлін]] | ||
| 250 грн | | 250 грн | ||
|- | |- | ||
| Клей | | style="background-color: #; font-weight:;" | [[Клей|Клей]] | ||
| 1000 грн | | style="background-color: #; font-weight:;" | 1000 грн | ||
|- | |- | ||
| Анонімно | | Анонімно | ||
| 25 грн | | 25 грн | ||
|- | |- | ||
| Джордж | | [[Джордж|Джордж]] | ||
| 50 грн | | 50 грн | ||
|- | |- | ||
| Рядок 475: | Рядок 577: | ||
| 50 грн | | 50 грн | ||
|- | |- | ||
| Малена | | [[Малена|Малена]] | ||
| 100 грн | | 100 грн | ||
|- | |- | ||
| Лінчакі | | [[Лінчакі|Лінчакі]] | ||
| 200 грн | | 200 грн | ||
|- | |- | ||
| Рядок 486: | Рядок 588: | ||
== Цікаві факти == | == Цікаві факти == | ||
* Пан Механік пожертував весь призовий фонд на ЗСУ. | * [[Леві|Пан Леві]] та [[Гросмейстер|пан Гросмейстер]] завершили сезон без поразок зі статистикою 3-0. | ||
* Пані Малена пожертувала весь призовий фонд у Фундацію другого сезону. | * [[Міна|Пані Міна]] завершила сезон без перемог зі статистикою 0-5. | ||
* Пан Фейт отримав два видалення за 5 ігор. | * [[Гросмейстер|Пан Гросмейстер]] був першим гравцем, якого відсторонили від рейтингових ігор. Навіть, після 100% (3-0) перемог. | ||
* Пані Кетрін стала першою учасницею MCC, яка поповнила Фундацію. | * [[Расм|Пан Расм]] та [[Клайд|пан Клайд]] стали найактивнішими гравцями сезону. Кожен з них зіграв по 34 рейтингові гри, а це більш ніж 56% від усіх ігор сезону. | ||
* [[Механік|Пан Механік]] пожертував весь призовий фонд на ЗСУ. | |||
* [[Малена|Пані Малена]] пожертувала весь призовий фонд у '''Фундацію''' [[Другий сезон|другого сезону]]. | |||
* [[Фейт|Пан Фейт]] отримав два видалення за 5 ігор. | |||
* [[Кетрін|Пані Кетрін]] стала першою учасницею [[Mafia Closed Circle|MCC]], яка поповнила Фундацію. | |||
* Всього було зроблено 11 внесків у '''Фундацію'''. | |||
== Трансляція == | == Трансляція == | ||
Поточна версія на 18:29, 9 грудня 2025
Подія
Рейтинг
Фінал
Фундація
Цікаві факти (9)
Трансляція
Записи ігор
Перший ігровий сезон запам'ятався запровадженням Фундації, чемпіонством Механіка, видаленнями пана Фейта, активністю пана Расма та пана Клайда, відстороненням пана Гросмейстера від рейтингових ігор та іншим.
Рейтинг Редагувати
- Зіграно ігор: 59
- Статистика міста: 25-34
- Мирні перемоги: 42.37%
| № | Пан/Пані | Σ | І | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЕХС | 395 | 15 | 53% |
| 2 | Індиго | 384 | 32 | 56% |
| 3 | Фейт | 366 | 31 | 58% |
| 4 | Тян | 363 | 19 | 53% |
| 5 | Доктор Ямато | 361 | 14 | 57% |
| 6 | Малена | 354 | 25 | 56% |
| 7 | Механік | 354 | 14 | 64% |
| 8 | Клайд | 351 | 34 | 53% |
| 9 | Хантер | 339 | 24 | 46% |
| 10 | Справа | 336 | 12 | 58% |
| 11 | Артерія | 331 | 25 | 48% |
| 12 | Оттерія | 323 | 18 | 39% |
| 13 | Ітеро | 317 | 15 | 47% |
| 14 | Расм | 314 | 34 | 38% |
| 15 | Маска | 292 | 12 | 50% |
| 16 | Бейтман | 275 | 8 | 56% |
| 17 | Джордж | 273 | 9 | 67% |
| 18 | Хоррорчік | 267 | 28 | 36% |
| 19 | Кузя | 266 | 15 | 33% |
| 20 | Кетрін | 265 | 12 | 33% |
| 21 | Дантес | 253 | 13 | 30% |
| 22 | Анастезія | 250 | 6 | 83% |
| 23 | Комедіант | 244 | 7 | 57% |
| 24 | Берлін | 241 | 11 | 36% |
| 25 | Мері | 226 | 7 | 57% |
| 26 | Мамка | 223 | 6 | 50% |
| 27 | Тіна | 213 | 4 | 75% |
| 28 | Леві | 202 | 3 | 100% |
| 29 | Бетмен | 200 | 6 | 50% |
| 30 | Кінік | 200 | 4 | 75% |
| 31 | Керміт | 197 | 17 | 18% |
| 32 | Ліп Дей | 196 | 2 | 100% |
| 33 | ВВ | 195 | 10 | 30% |
| 34 | Кіфа | 195 | 9 | 33% |
| 35 | Ната | 192 | 3 | 67% |
| 36 | Гросмейстер | 190 | 3 | 100% |
| 37 | Клей | 185 | 5 | 40% |
| 38 | Демон | 184 | 3 | 67% |
| 39 | Доктор Хаус | 183 | 8 | 25% |
| 40 | Інфанта | 179 | 4 | 50% |
| 41 | Меля | 177 | 2 | 100% |
| 42 | Бівер | 174 | 7 | 29% |
| 43 | Патрон | 172 | 4 | 50% |
| 44 | Лінчакі | 168 | 4 | 50% |
| 45 | Маджест | 168 | 9 | 22% |
| 46 | Лемур | 163 | 3 | 33% |
| 47 | Ніколетта | 160 | 2 | 50% |
| 48 | Ротація | 158 | 3 | 33% |
| 49 | Муза | 157 | 2 | 50% |
| 50 | Васильович | 156 | 1 | 100% |
| 51 | Дежаву | 154 | 2 | 50% |
| 52 | Лектор | 153 | 3 | 33% |
| 53 | Бейбі | 152 | 2 | 50% |
| 54 | Найтінґейл | 148 | 5 | 20% |
| 55 | Міна | 141 | 5 | 0% |
| 56 | Емесай | 140 | 3 | 33% |
| 57 | Ластон | 133 | 1 | 0% |
| 58 | Дальтонік | 119 | 1 | 0% |
| 59 | Іуда | 113 | 1 | 0% |
| 60 | Фінлі | 112 | 3 | 0% |
Фінал Редагувати
| Пан/Пані | І | П | ДБ | Дія | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| Механік | 5 | 4 | 112 | -5 | 307 |
| Малена | 5 | 4 | 81 | 13 | 294 |
| Хантер | 5 | 4 | 20 | 0 | 220 |
| Справа | 5 | 2 | 79 | 0 | 195 |
| Тян | 5 | 3 | 44 | 0 | 186 |
| Клайд | 5 | 2 | 31 | 0 | 147 |
| Індиго | 5 | 2 | 28 | -26 | 118 |
| ЕХС | 5 | 1 | 34 | 0 | 76 |
| Фейт | 5 | 1 | 54 | -50 | 62 |
| Доктор Ямато | 5 | 0 | 19 | 8 | 27 |
Перша гра Редагувати
| 1 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ЕХС | 0 | 8 | 8 | |||||
| Доктор Ямато | 0 | 0 | ||||||
| Фейт | 0 | 0 | ||||||
| Справа | 0 | 0 | ||||||
| Індиго | 0 | 0 | 5 | 8 | 13 | |||
| Малена | 42 | 14 | 25 | 81 | ||||
| Механік | 42 | 21 | 15 | 78 | ||||
| Клайд | 0 | 5 | 5 | |||||
| Тян | 42 | 42 | ||||||
| Хантер | 0 | 0 |
Друга гра Редагувати
| 2 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Індиго | 58 | 8 | 66 | |||||
| ЕХС | 0 | 0 | ||||||
| Справа | 58 | 29 | 10 | 97 | ||||
| Хантер | 58 | 5 | 63 | |||||
| Механік | 58 | 58 | ||||||
| Тян | 58 | 19 | 20 | 97 | ||||
| Фейт | 0 | -50 | 5 | -45 | ||||
| Клайд | 58 | 8 | 5 | 71 | ||||
| Доктор Ямато | 0 | 0 | ||||||
| Малена | 58 | 29 | 5 | 92 |
Третя гра Редагувати
| 3 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Справа | 0 | 0 | ||||||
| Доктор Ямато | 0 | 0 | ||||||
| ЕХС | 0 | 5 | 5 | |||||
| Тян | 42 | 42 | ||||||
| Механік | 42 | 21 | 25 | -5 | 83 | |||
| Клайд | 0 | 0 | ||||||
| Хантер | 42 | 42 | ||||||
| Фейт | 0 | 10 | 10 | |||||
| Малена | 0 | 5 | 8 | 13 | ||||
| Індиго | 0 | 8 | 10 | 18 |
Четверта гра Редагувати
| 4 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Фейт | 0 | 5 | 5 | |||||
| Малена | 42 | 42 | ||||||
| Доктор Ямато | 0 | 5 | 8 | 13 | ||||
| Справа | 0 | 0 | ||||||
| ЕХС | 42 | 11 | 10 | 63 | ||||
| Хантер | 42 | 15 | 57 | |||||
| Механік | 0 | 0 | ||||||
| Клайд | 0 | 5 | 5 | |||||
| Тян | 0 | 5 | 5 | |||||
| Індиго | 0 | -50 | 5 | -45 |
П'ята гра Редагувати
| 5 Гра | Червоні | Чорні | Видалення | ДБД | ДБГ | КХ | Першовбитий | Сума |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Клайд | 58 | 8 | 66 | |||||
| ЕХС | 0 | 0 | ||||||
| Малена | 58 | 8 | 66 | |||||
| Індиго | 58 | 8 | 66 | |||||
| Справа | 58 | 15 | 25 | 98 | ||||
| Тян | 0 | 0 | ||||||
| Механік | 58 | 15 | 15 | 88 | ||||
| Доктор Ямато | 0 | 14 | 14 | |||||
| Хантер | 58 | 58 | ||||||
| Фейт | 58 | 29 | 5 | 92 |
Фундація Редагувати
| Пан/Пані | Фундація |
|---|---|
| Кетрін | 50 грн |
| Артерія | 200 грн |
| Анонімно | 1000 грн |
| Берлін | 250 грн |
| Клей | 1000 грн |
| Анонімно | 25 грн |
| Джордж | 50 грн |
| Анонімно | 50 грн |
| Малена | 100 грн |
| Лінчакі | 200 грн |
| Анонімно | 15 грн |
Цікаві факти Редагувати
- Пан Леві та пан Гросмейстер завершили сезон без поразок зі статистикою 3-0.
- Пані Міна завершила сезон без перемог зі статистикою 0-5.
- Пан Гросмейстер був першим гравцем, якого відсторонили від рейтингових ігор. Навіть, після 100% (3-0) перемог.
- Пан Расм та пан Клайд стали найактивнішими гравцями сезону. Кожен з них зіграв по 34 рейтингові гри, а це більш ніж 56% від усіх ігор сезону.
- Пан Механік пожертував весь призовий фонд на ЗСУ.
- Пані Малена пожертувала весь призовий фонд у Фундацію другого сезону.
- Пан Фейт отримав два видалення за 5 ігор.
- Пані Кетрін стала першою учасницею MCC, яка поповнила Фундацію.
- Всього було зроблено 11 внесків у Фундацію.
