Фейт: відмінності між версіями
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| (Не показано одну проміжну версію цього користувача) | |||
| Рядок 33: | Рядок 33: | ||
| style="width:80px; text-align:center;" | 27.05.2023 | | style="width:80px; text-align:center;" | 27.05.2023 | ||
| style="text-align:left; padding-left:10px;" | [[File:Bronze.png|20px|link=]] [[Men's Closed Cup II|Men's Closed Cup II]] | | style="text-align:left; padding-left:10px;" | [[File:Bronze.png|20px|link=]] [[Men's Closed Cup II|Men's Closed Cup II]] | ||
| style="text-align:right;" | 0 ₴ | |||
|- | |||
| style="width:80px; text-align:center;" | 09.09.2023 | |||
| style="text-align:left; padding-left:10px;" | [[File:Bronze.png|20px|link=]] [[Перший сезон|I сезон. Рейтинг.]] | |||
| style="text-align:right;" | 0 ₴ | |||
|- | |||
| style="width:80px; text-align:center;" | 28.10.2023 | |||
| style="text-align:left; padding-left:10px;" | [[File:Bronze.png|20px|link=]] [[Другий сезон|II сезон. Рейтинг.]] | |||
| style="text-align:right;" | 0 ₴ | | style="text-align:right;" | 0 ₴ | ||
|} | |} | ||
Поточна версія на 00:32, 9 січня 2026
Максим "Фейт" Савейко (aka Fate) - гравець в класичну та спортивну мафію з міста Черкаси, клуб Family Mafia Club.

| Рейтинг FOTY: | 201 (29 місце) |
|---|---|
| Офіційних ігор: | 43.93% (105 - 134) |
| Призовий фонд: | 0 ₴ |
| Запросив в МСС: | Рауль |
| Дата приєднання: | 10.02.2023 (623 днів) |
| Пожертував до фундації: | 400 ₴ |
| Фіналіст сезону: | 2/9 |
Один з друзів пана Фейта запропонував йому познайомитися з грою під назвою Мафія, дізнатися правила та влитися в колектив. Фейт, який обожнює спілкування, не міг відмовитися, й відправився на цю вечірку. Згадує, що в першій грі дістав чорну. ТРЯСЛО! Серед гравців були Абвівалентний, Філіжанка Кави й, в силу стресу, більше нікого не пам'ятає. Прокинувшись чорним з Філіжанкою Кави, йому довірили задачу зробити самопостріл в другу ніч й вскритися шерифом. Як не дивно, план він виконав успішно, хоча й гру програли. Йому сподобалось. Він став завсідником мафклубу. Через якийсь час добрався до онлайн-мафії: перші чотири місяці безуспішно, а далі - вийшов на новий рівень. Неодноразово потрапляв в сильні лобі разом з Лоску, Шкет, 22 та іншими. З часом їх шляхи розійшлися, а Фейт почав грати за столами різного рівня. Й коли він знаходився на узбіччі мафіозної кар'єри, пан Рауль направив його до MCC.
Нагороди в MCC Редагувати
| Дата | Місце і турнір | Приз |
|---|---|---|
| 27.05.2023 | 0 ₴ | |
| 09.09.2023 | 0 ₴ | |
| 28.10.2023 | 0 ₴ |
Сезони Редагувати
| Сезон | Місце | Бали | % перемог | Ігор |
|---|---|---|---|---|
| 01 сезон | 3 | 366 | 58% | 31 |
| 02 сезон | 3 | 403 | 50% | 16 |
| 03 сезон | 40 | 170 | 20% | 5 |
| 04 сезон | 26 | 273 | 42% | 12 |
| 05 сезон | 32 | 217 | 25% | 12 |
| 06 сезон | 23 | 279 | 45.45% | 33 |
| 07 сезон | 26 | 281 | 30% | 20 |
| 08 сезон | 43 | 148 | 25% | 4 |
| 09 сезон | - | - | - | - |
Цікаві факти Редагувати
Перший сезон Редагувати
- Пан Фейт отримав два видалення за 5 ігор.
Шостий сезон Редагувати
- Пан Фейт та пан Малюк стали єдиними гравцями, які за 85 рейтингових ігор, здобули найбільший від'ємний ДБ (-1.0) за гру.
Додатково Редагувати
- Відсутні



