Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 23: Рядок 23:
! № !! Пан/Пані !! П !! КХ !! ДБ !! Σ
! № !! Пан/Пані !! П !! КХ !! ДБ !! Σ
|-
|-
| 01 || [[Ніколетта]] || 6 || 0.00 || <span style="color:yellow;">6.64</span> || <span style="color:yellow;">22.84</span>
| 01 || [[Ніколетта]] || 6 || 0.00 || 6.64 || 22.84
|-
|-
| 02 || [[Лінчакі]] || <span style="color:yellow;">7</span> || 0.00 || 5.64 || 22.64
| 02 || [[Лінчакі]] || 7 || 0.00 || 5.64 || 22.64
|-
|-
| 03 || [[Тігарбо]] || <span style="color:yellow;">7</span> || 0.40 || 4.6 || 21.6
| 03 || [[Тігарбо]] || 7 || 0.40 || 4.6 || 21.6
|-
|-
| 04 || [[Алоха]] || 6 || 0.00 || 4.1 || 20.1
| 04 || [[Алоха]] || 6 || 0.00 || 4.1 || 20.1
|-
|-
| 05 || [[Містер Тен]] || 5 || <span style="color:yellow;">0.84</span> || 4.1 || 20.0
| 05 || [[Містер Тен]] || 5 || 0.84 || 4.1 || 20.0
|-
|-
| 06 || [[Клей]] || <span style="color:yellow;">7</span> || 0.00 || 3.00 || 20.0
| 06 || [[Клей]] || 7 || 0.00 || 3.00 || 20.0
|-
|-
| 07 || [[Оттерія]] || 6 || 0.64 || 3.72 || 19.96
| 07 || [[Оттерія]] || 6 || 0.64 || 3.72 || 19.96
Рядок 73: Рядок 73:
| 25 || [[Дежаву]] || 4 || 0.48 || -0.12 || 14.56
| 25 || [[Дежаву]] || 4 || 0.48 || -0.12 || 14.56
|-
|-
| 26 || [[Лемур]] || 3 || <span style="color:yellow;">0.84</span> || -0.12 || 13.92
| 26 || [[Лемур]] || 3 || 0.84 || -0.12 || 13.92
|-
|-
| 27 || [[Фея]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.44
| 27 || [[Фея]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.44
Рядок 81: Рядок 81:
| 29 || [[Малена]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.24
| 29 || [[Малена]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.24
|-
|-
| 30 || [[Кузя]] || <span style="color:indianred;">2</span> || 0.00 || <span style="color:indianred;">-0.96</span> || <span style="color:indianred;">11.04</span>
| 30 || [[Кузя]] || 2 || 0.00 || -0.96 || 11.04
|}
|}


Рядок 88: Рядок 88:
* Чемпіон: '''[[Ніколетта]]'''
* Чемпіон: '''[[Ніколетта]]'''
* Найкращий гравець: '''[[Ніколетта]]'''
* Найкращий гравець: '''[[Ніколетта]]'''
{| class="wikitable sortable" style="width: 100%"
{| class="wikitable sortable" style="width: 100%;"
! !! Пан/Пані !! П !! КХ !! ДБ !! Σ !!
! # !! Гравець !! Б !! colspan="4" class="text_center" | Дод. бали !! Ci !! П !! Д !! Ш !! В !! І !! colspan="4" class="text_center" | Ролі
|-
|-
| 01 || [[Емесай]] || 9 || <span style="color:yellow;">1.48</span> || <span style="color:yellow;">8.86</span> || <span style="color:yellow;">35.74</span> || 2500₴
! !! !! !! Σ !! + !! - !! Кх !! !! !! !! !! !! !! Мир. !! Шер. !! Маф. !! Дон
|-
|-
| 02 || [[Індиго]] || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 6.64 || 31.2 || 1500₴
| 1 || [[Ніколетта]] || <span style="color:yellow;">35.84</span> || <span style="color:yellow;">10.54</span> || <span style="color:yellow;">11.34</span> || -0.8 || <span style="color:indianred;">0</span> || 0.2 || 9 || <span style="color:indianred;">0</span> || 1 || 1 || 14 || 4/9 || 1/1 || 4/4 || -
|-
|-
| 03 || [[Ніколетта]] || 8 || 0.52 || 6.12 || 31.04 || 1000₴
| 2 || [[Лінчакі]] || 34.86 || 8.76 || 9.12 || -0.36 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:yellow;">5</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 14 || 2/3 || - || 3/5 || 5/6
|-
|-
| 04 || [[Лектор]] || 8 || 1.00 || 5.76 || 30.86 || 0₴
| 3 || [[Тігарбо]] || 31.87 || 5.77 || 4.85 || <span style="color:yellow;">0</span> || 0.92 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">2</span> || <span style="color:yellow;">2</span> || 14 || 4/7 || 2/2 || 4/5 || -
|-
|-
| 05 || [[Маска]] || 9 || <span style="color:indianred;">0.00</span> || 4.80 || 29.99 || 0₴
| 4 || [[Містер Тен]] || 30.66 || 5.66 || 4.56 || <span style="color:yellow;">0</span> || 1.1 || 0.9 || 8 || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">5</span> || 14 || 5/9 || 0/1 || 2/2 || 1/2
|-
|-
| 06 || [[Доктор Хаус]] || 8 || <span style="color:indianred;">0.00</span> || 6.00 || 29.5 || 0₴
| 5 || [[Справа]] || 29.35 || 5.35 || 5.25 || -0.1 || 0.2 || 0.2 || 8 || 1 || 1 || 1 || 14 || 4/10 || 1/1 || 2/2 || 1/1
|-
|-
| 07 || [[Ітеро]] || 8 || <span style="color:indianred;">0.00</span> || 5.20 || 29.00 || 0₴
| 6 || [[Оттерія]] || 28.56 || 5.02 || 4.58 || -0.72 || <span style="color:yellow;">1.16</span> || <span style="color:yellow;">1.04</span> || 7 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 4 || 14 || 5/9 || 0/1 || 2/3 || 0/1
|-
|-
| 08 || [[Комедіант]] || 9 || <span style="color:indianred;">0.00</span> || 3.44 || 28.24 || 0₴
| 7 || [[Тян]] || 28.33 || 4.53 || 4.73 || -0.4 || 0.2 || <span style="color:indianred;">0</span> || 8 || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || 1 || 14 || 5/9 || 0/1 || 2/3 || 1/1
|-
|-
| 09 || [[Вікі]] || <span style="color:indianred;">6</span> || <span style="color:indianred;">0.00</span> || 5.14 || 26.94 || 0₴
| 8 || [[Алоха]] || 28.03 || 5.53 || 6.85 || <span style="color:indianred;">-1.32</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 7 || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 14 || 3/7 || - || 3/6 || 1/1
|-
|-
| 10 || [[Хантер]] || 7 || <span style="color:indianred;">0.00</span> || <span style="color:indianred;">2.94</span> || <span style="color:indianred;">25.44</span> || 0₴
| 9 || [[Клей]] || 27.67 || 4.17 || 4.56 || -0.39 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 8 || <span style="color:indianred;">0</span> || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || 14 || 3/7 || 1/1 || 4/6 || -
|-
| 10 || [[Вікі]] || <span style="color:indianred;">25.49</span> || <span style="color:indianred;">3.99</span> || <span style="color:indianred;">4.56</span> || -0.59 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">6</span> || 1 || <span style="color:yellow;">2</span> || 1 || 14 || 2/7 || 2/4 || 1/2 || 1/1
|}
|}
* Судді: '''[[Трололо]] та [[Інфанта]]'''
* Судді: '''[[Трололо]] та [[Інфанта]]'''
Рядок 116: Рядок 118:
== Цікаві факти ==
== Цікаві факти ==
* Відсутні
* Відсутні
== Трансляція ==
== Записи ігор ==

Версія за 09:03, 15 січня 2026

Подія
Відбіркові
Фінал
Цікаві факти (1)
Трансляція
Записи ігор
Mafia Closed Cup I Online
Обкладинка турніру
width=100%
Розташування:Онлайн
Початок:27 січня 2024
Завершення:28 січня 2024
Відбіркові:7 + 3 ігор
Фінал:4 гри
Вартість:200₴
Призовий фонд:5750₴
Золото:Ніколетта
Срібло:Лінчакі
Бронза:Тігарбо
Найкращий:Ніколетта

Перший онлайн турнір від спільноти Mafia Closed Circle.

Відбіркові

Пан/Пані П КХ ДБ Σ
01 Ніколетта 6 0.00 6.64 22.84
02 Лінчакі 7 0.00 5.64 22.64
03 Тігарбо 7 0.40 4.6 21.6
04 Алоха 6 0.00 4.1 20.1
05 Містер Тен 5 0.84 4.1 20.0
06 Клей 7 0.00 3.00 20.0
07 Оттерія 6 0.64 3.72 19.96
08 Вікі 6 0.00 3.12 19.12
09 Тян 6 0.48 3.24 19.24
10 Справа 4 0.00 3.84 17.84
11 Ітеро 6 0.48 0.84 17.72
12 Мері 3 0.00 4.44 17.64
13 Хантер 5 0.48 1.80 17.48
14 Клайд 4 0.00 3.12 17.32
15 Найтінґейл 4 0.48 2.16 16.84
16 Сімон 4 0.48 1.68 16.36
17 Хоррорчік 4 0.00 1.44 16.04
18 Медик 4 0.00 1.92 15.92
19 Доктор Ямато 3 0.00 2.52 15.72
20 Аріель 4 0.00 1.44 15.64
21 Бетмен 4 0.00 1.20 15.20
22 Адамант 3 0.00 2.16 15.16
23 Фаза 3 0.48 1.32 15.00
24 Лівінгстон 3 0.00 1.92 14.92
25 Дежаву 4 0.48 -0.12 14.56
26 Лемур 3 0.84 -0.12 13.92
27 Фея 3 0.00 0.24 13.44
28 Індиго 3 0.00 1.08 13.36
29 Малена 3 0.00 0.24 13.24
30 Кузя 2 0.00 -0.96 11.04

Фінал

# Гравець Б Дод. бали Ci П Д Ш В І Ролі
Σ + - Кх Мир. Шер. Маф. Дон
1 Ніколетта 35.84 10.54 11.34 -0.8 0 0.2 9 0 1 1 14 4/9 1/1 4/4 -
2 Лінчакі 34.86 8.76 9.12 -0.36 0 0 10 5 0 0 14 2/3 - 3/5 5/6
3 Тігарбо 31.87 5.77 4.85 0 0.92 0 10 0 2 2 14 4/7 2/2 4/5 -
4 Містер Тен 30.66 5.66 4.56 0 1.1 0.9 8 1 0 5 14 5/9 0/1 2/2 1/2
5 Справа 29.35 5.35 5.25 -0.1 0.2 0.2 8 1 1 1 14 4/10 1/1 2/2 1/1
6 Оттерія 28.56 5.02 4.58 -0.72 1.16 1.04 7 0 0 4 14 5/9 0/1 2/3 0/1
7 Тян 28.33 4.53 4.73 -0.4 0.2 0 8 1 0 1 14 5/9 0/1 2/3 1/1
8 Алоха 28.03 5.53 6.85 -1.32 0 0 7 1 0 0 14 3/7 - 3/6 1/1
9 Клей 27.67 4.17 4.56 -0.39 0 0 8 0 1 0 14 3/7 1/1 4/6 -
10 Вікі 25.49 3.99 4.56 -0.59 0 0 6 1 2 1 14 2/7 2/4 1/2 1/1

Цікаві факти

  • Відсутні

Трансляція

Записи ігор