5233
редагування
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування Мітка: Скасовано |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| (Не показано 6 проміжних версій цього користувача) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | {| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | ||
! № | ! № !! Пан/Пані !! Дата приєднання !! Провідник | ||
! Пан/Пані | |||
! Дата приєднання | |||
! Провідник | |||
|- | |- | ||
| 000 | | 000 || [[Демон]] || 29.12.2022 || Відсутній | ||
| [[Демон]] | |||
| 29.12.2022 | |||
| Відсутній | |||
|- | |- | ||
| 001 | | 001 || [[Кексік]] || 29.12.2022 || [[Демон]] | ||
| [[Кексік]] | |||
| 29.12.2022 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 002 | | 002 || [[Малена]] || 29.12.2022 || [[Демон]] | ||
| [[Малена]] | |||
| 29.12.2022 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 003 | | 003 || [[Маска]] || 29.12.2022 || [[Демон]] | ||
| [[Маска]] | |||
| 29.12.2022 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 004 | | 004 || [[Нюта]] || 29.12.2022 || [[Демон]] | ||
| [[Нюта]] | |||
| 29.12.2022 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 005 | | 005 || [[Сімон]] || 29.12.2022 || [[Демон]] | ||
| [[Сімон]] | |||
| 29.12.2022 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 006 | | 006 || [[Артерія]] || 29.12.2022 || [[Демон]] | ||
| [[Артерія]] | |||
| 29.12.2022 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 007 | | 007 || [[Бетмен]] || 30.12.2022 || [[Кексік]] | ||
| [[Бетмен]] | |||
| 30.12.2022 | |||
| [[Кексік]] | |||
|- | |- | ||
| 008 | | 008 || [[Сенаторс]] || 03.01.2023 || [[Сімон]] | ||
| [[Сенаторс]] | |||
| 03.01.2023 | |||
| [[Сімон]] | |||
|- | |- | ||
| 009 | | 009 || [[Ноунейм]] || 03.01.2023 || [[Кексік]] | ||
| [[Ноунейм]] | |||
| 03.01.2023 | |||
| [[Кексік]] | |||
|- | |- | ||
| 010 | | 010 || [[Легасі]] || 03.01.2023 || [[Кексік]] | ||
| [[Легасі]] | |||
| 03.01.2023 | |||
| [[Кексік]] | |||
|- | |- | ||
| 011 | | 011 || [[Гробік]] || 03.01.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Гробік]] | |||
| 03.01.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 012 | | 012 || [[Кіфа]] || 03.01.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Кіфа]] | |||
| 03.01.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 013 | | 013 || [[Панда]] || 20.01.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Панда]] | |||
| 20.01.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 014 | | 014 || [[Берлін]] || 23.01.2023 || [[Сімон]] | ||
| [[Берлін]] | |||
| 23.01.2023 | |||
| [[Сімон]] | |||
|- | |- | ||
| 015 | | 015 || [[Леві]] || 23.01.2023 || [[Сімон]] | ||
| [[Леві]] | |||
| 23.01.2023 | |||
| [[Сімон]] | |||
|- | |- | ||
| 016 | | 016 || [[Х'юґо]] || 23.01.2023 || [[Сімон]] | ||
| [[Х'юґо]] | |||
| 23.01.2023 | |||
| [[Сімон]] | |||
|- | |- | ||
| 017 | | 017 || [[Рендал]] || 24.01.2023 || [[Маска]] | ||
| [[Рендал]] | |||
| 24.01.2023 | |||
| [[Маска]] | |||
|- | |- | ||
| 018 | | 018 || [[Малюк]] || 28.01.2023 || [[Сімон]] | ||
| [[Малюк]] | |||
| 28.01.2023 | |||
| [[Сімон]] | |||
|- | |- | ||
| 019 | | 019 || [[Браун]] || 28.01.2023 || [[Сімон]] | ||
| [[Браун]] | |||
| 28.01.2023 | |||
| [[Сімон]] | |||
|- | |- | ||
| 020 | | 020 || [[Маджест]] || 29.01.2023 || [[Рауль]] | ||
| [[Маджест]] | |||
| 29.01.2023 | |||
| [[Рауль]] | |||
|- | |- | ||
| 021 | | 021 || [[Пірожуля]] || 29.01.2023 || [[Рауль]] | ||
| [[Пірожуля]] | |||
| 29.01.2023 | |||
| [[Рауль]] | |||
|- | |- | ||
| 022 | | 022 || [[Лев]] || 30.01.2023 || [[Рауль]] | ||
| [[ | |||
| 30.01.2023 | |||
| [[Рауль]] | |||
|- | |- | ||
| 023 | | 023 || [[Рауль]] || 30.01.2023 || [[Браун]] | ||
| [[Рауль]] | |||
| 30.01.2023 | |||
| [[Браун]] | |||
|- | |- | ||
| 024 | | 024 || [[Механік]] || 04.02.2023 || [[Малена]] | ||
| [[Механік]] | |||
| 04.02.2023 | |||
| [[Малена]] | |||
|- | |- | ||
| 025 | | 025 || [[Фейт]] || 10.02.2023 || [[Рауль]] | ||
| [[Фейт]] | |||
| 10.02.2023 | |||
| [[Рауль]] | |||
|- | |- | ||
| 026 | | 026 || [[Ліна]] || 10.02.2023 || [[Маска]] | ||
| [[Ліна]] | |||
| 10.02.2023 | |||
| [[Маска]] | |||
|- | |- | ||
| 027 | | 027 || [[Міракл Найт]] || 10.02.2023 || [[Малена]] | ||
| [[Міракл Найт]] | |||
| 10.02.2023 | |||
| [[Малена]] | |||
|- | |- | ||
| 028 | | 028 || [[Анастезія]] || 18.02.2023 || [[Панда]] | ||
| [[Анастезія]] | |||
| 18.02.2023 | |||
| [[Панда]] | |||
|- | |- | ||
| 029 | | 029 || [[Емесай]] || 20.02.2023 || [[Малена]] | ||
| [[Емесай]] | |||
| 20.02.2023 | |||
| [[Малена]] | |||
|- | |- | ||
| 030 | | 030 || [[Лінчакі]] || 20.02.2023 || [[Емесай]] | ||
| [[Лінчакі]] | |||
| 20.02.2023 | |||
| [[Емесай]] | |||
|- | |- | ||
| 031 | | 031 || [[Бендер]] || 20.02.2023 || [[Емесай]] | ||
| [[Бендер]] | |||
| 20.02.2023 | |||
| [[Емесай]] | |||
|- | |- | ||
| 032 | | 032 || [[Мамка]] || 21.02.2023 || [[Хоррорчік]] | ||
| [[Мамка]] | |||
| 21.02.2023 | |||
| [[Хоррорчік]] | |||
|- | |- | ||
| 033 | | 033 || [[Кетрін]] || 21.02.2023 || [[Емесай]] | ||
| [[Кетрін]] | |||
| 21.02.2023 | |||
| [[Емесай]] | |||
|- | |- | ||
| 034 | | 034 || [[Шеперд]] || 21.02.2023 || [[Ачоровал]] | ||
| [[Шеперд]] | |||
| 21.02.2023 | |||
| [[Ачоровал]] | |||
|- | |- | ||
| 035 | | 035 || [[Тян]] || 22.02.2023 || [[Рауль]] | ||
| [[Тян]] | |||
| 22.02.2023 | |||
| [[Рауль]] | |||
|- | |- | ||
| 036 | | 036 || [[Джордж]] || 22.02.2023 || [[Емесай]] | ||
| [[Джордж]] | |||
| 22.02.2023 | |||
| [[Емесай]] | |||
|- | |- | ||
| 037 | | 037 || [[Алоха]] || 22.02.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Алоха]] | |||
| 22.02.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 038 | | 038 || [[Оттерія]] || 22.02.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Оттерія]] | |||
| 22.02.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 039 | | 039 || [[Хантер]] || 24.02.2023 || [[Маска]] | ||
| [[Хантер]] | |||
| 24.02.2023 | |||
| [[Маска]] | |||
|- | |- | ||
| 040 | | 040 || [[Хоррорчік]] || 25.02.2023 || [[Малена]] | ||
| [[Хоррорчік]] | |||
| 25.02.2023 | |||
| [[Малена]] | |||
|- | |- | ||
| 041 | | 041 || [[Інфанта]] || 25.02.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Інфанта]] | |||
| 25.02.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 042 | | 042 || [[ЕХС]] || 25.02.2023 || [[Берлін]] | ||
| [[ЕХС]] | |||
| 25.02.2023 | |||
| [[Берлін]] | |||
|- | |- | ||
| 043 | | 043 || [[Шадоу]] || 26.02.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Шадоу]] | |||
| 26.02.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 044 | | 044 || [[ВВ]] || 01.03.2023 || [[Емесай]] | ||
| [[ВВ]] | |||
| 01.03.2023 | |||
| [[Емесай]] | |||
|- | |- | ||
| 045 | | 045 || [[Радаґаст]] || 01.03.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Радаґаст]] | |||
| 01.03.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 046 | | 046 || [[Лектор]] || 04.03.2023 || [[Берлін]] | ||
| [[Лектор]] | |||
| 04.03.2023 | |||
| [[Берлін]] | |||
|- | |- | ||
| 047 | | 047 || [[Містер Тен]] || 11.03.2023 || [[Емесай]] | ||
| [[Містер Тен]] | |||
| 11.03.2023 | |||
| [[Емесай]] | |||
|- | |- | ||
| 048 | | 048 || [[Ітеро]] || 12.03.2023 || [[Емесай]] | ||
| [[Ітеро]] | |||
| 12.03.2023 | |||
| [[Емесай]] | |||
|- | |- | ||
| 049 | | 049 || [[Доктор Ямато]] || 14.03.2023 || [[Маска]] | ||
| [[Доктор Ямато]] | |||
| 14.03.2023 | |||
| [[Маска]] | |||
|- | |- | ||
| 050 | | 050 || [[Мері]] || 14.03.2023 || [[Маска]] | ||
| [[Мері]] | |||
| 14.03.2023 | |||
| [[Маска]] | |||
|- | |- | ||
| 051 | | 051 || [[Бівер]] || 15.03.2023 || [[Емесай]] | ||
| [[Бівер]] | |||
| 15.03.2023 | |||
| [[Емесай]] | |||
|- | |- | ||
| 052 | | 052 || [[Тігарбо]] || 16.03.2023 || [[Оттерія]] | ||
| [[Тігарбо]] | |||
| 16.03.2023 | |||
| [[Оттерія]] | |||
|- | |- | ||
| 053 | | 053 || [[Дальтонік]] || 16.03.2023 || [[Маска]] | ||
| [[Дальтонік]] | |||
| 16.03.2023 | |||
| [[Маска]] | |||
|- | |- | ||
| 054 | | 054 || [[Щирі Очі]] || 17.03.2023 || [[Оттерія]] | ||
| [[Щирі Очі]] | |||
| 17.03.2023 | |||
| [[Оттерія]] | |||
|- | |- | ||
| 055 | | 055 || [[Ластон]] || 17.03.2023 || [[Маска]] | ||
| [[Ластон]] | |||
| 17.03.2023 | |||
| [[Маска]] | |||
|- | |- | ||
| 056 | | 056 || [[Ліп Дей]] || 18.03.2023 || [[Пірожуля]] | ||
| [[Ліп Дей]] | |||
| 18.03.2023 | |||
| [[Пірожуля]] | |||
|- | |- | ||
| 057 | | 057 || [[Лемур]] || 21.03.2023 || [[Оттерія]] | ||
| [[Лемур]] | |||
| 21.03.2023 | |||
| [[Оттерія]] | |||
|- | |- | ||
| 058 | | 058 || [[Фавер]] || 27.03.2023 || [[Оттерія]] | ||
| [[Фавер]] | |||
| 27.03.2023 | |||
| [[Оттерія]] | |||
|- | |- | ||
| 059 | | 059 || [[Мерч]] || 01.04.2023 || [[Анастезія]] | ||
| [[Мерч]] | |||
| 01.04.2023 | |||
| [[Анастезія]] | |||
|- | |- | ||
| 060 | | 060 || [[Нахтіґаль]] || 14.04.2023 || [[Маска]] | ||
| [[Нахтіґаль]] | |||
| 14.04.2023 | |||
| [[Маска]] | |||
|- | |- | ||
| 061 | | 061 || [[Повар]] || 20.04.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Повар]] | |||
| 20.04.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 062 | | 062 || [[Кузя]] || 24.04.2023 || [[Емесай]] | ||
| [[Кузя]] | |||
| 24.04.2023 | |||
| [[Емесай]] | |||
|- | |- | ||
| 063 | | 063 || [[Ніколетта]] || 28.04.2023 || [[Містер Тен]] | ||
| [[Ніколетта]] | |||
| 28.04.2023 | |||
| [[Містер Тен]] | |||
|- | |- | ||
| 064 | | 064 || [[Космос]] || 04.05.2023 || [[Легасі]] | ||
| [[Космос]] | |||
| 04.05.2023 | |||
| [[Легасі]] | |||
|- | |- | ||
| 065 | | 065 || [[Дантес]] || 11.05.2023 || [[Фавер]] | ||
| [[Дантес]] | |||
| 11.05.2023 | |||
| [[Фавер]] | |||
|- | |- | ||
| 066 | | 066 || [[Комедіант]] || 06.06.2023 || [[Сімон]] | ||
| [[Комедіант]] | |||
| 06.06.2023 | |||
| [[Сімон]] | |||
|- | |- | ||
| 067 | | 067 || [[Справа]] || 19.06.2023 || [[Фавер]] | ||
| [[Справа]] | |||
| 19.06.2023 | |||
| [[Фавер]] | |||
|- | |- | ||
| 068 | | 068 || [[Хуаніта]] || 20.06.2023 || [[Містер Тен]] | ||
| [[Хуаніта]] | |||
| 20.06.2023 | |||
| [[Містер Тен]] | |||
|- | |- | ||
| 069 | | 069 || [[Фенікс]] || 22.06.2023 || [[Маска]] | ||
| [[Фенікс]] | |||
| 22.06.2023 | |||
| [[Маска]] | |||
|- | |- | ||
| 070 | | 070 || [[Керміт]] || 24.06.2023 || [[Артерія]] | ||
| [[Керміт]] | |||
| 24.06.2023 | |||
| [[Артерія]] | |||
|- | |- | ||
| 071 | | 071 || [[Іуда]] || 17.07.2023 || [[Маска]] | ||
| [[Іуда]] | |||
| 17.07.2023 | |||
| [[Маска]] | |||
|- | |- | ||
| 072 | | 072 || [[Меля]] || 17.07.2023 || [[Маска]] | ||
| [[Меля]] | |||
| 17.07.2023 | |||
| [[Маска]] | |||
|- | |- | ||
| 073 | | 073 || [[Міна]] || 17.07.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Міна]] | |||
| 17.07.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 074 | | 074 || [[Ротація]] || 17.07.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Ротація]] | |||
| 17.07.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 075 | | 075 || [[Доктор Хаус]] || 17.07.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Доктор Хаус]] | |||
| 17.07.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 076 | | 076 || [[Індиго]] || 18.07.2023 || [[Фейт]] | ||
| [[Індиго]] | |||
| 18.07.2023 | |||
| [[Фейт]] | |||
|- | |- | ||
| 077 | | 077 || [[Расм]] || 20.07.2023 || [[Демон]] | ||
| [[Расм]] | |||
| 20.07.2023 | |||
| [[Демон]] | |||
|- | |- | ||
| 078 | | 078 || [[Безкiнечнiсть]] || 21.07.2023 || [[Маска]] | ||
|- | |||
| 079 || [[Ната]] || 23.07.2023 || [[Демон]] | |||
|- | |||
| 080 || [[Клей]] || 24.07.2023 || [[Маска]] | |||
|- | |||
| 081 || [[Фінлі]] || 24.07.2023 || [[Маска]] | |||
|- | |||
| 082 || [[Аристократ]] || 24.07.2023 || [[Маска]] | |||
|- | |||
| 083 || [[Муза]] || 25.07.2023 || [[Малена]] | |||
|- | |||
| 084 || [[Медді]] || 26.07.2023 || [[Оттерія]] | |||
|- | |||
| 085 || [[Клайд]] || 26.07.2023 || [[Маска]] | |||
|- | |||
| 086 || [[Бейбі]] || 26.07.2023 || [[Маска]] | |||
|- | |||
| 087 || [[Патрон]] || 26.07.2023 || [[Маска]] | |||
|- | |||
| 088 || [[Кінік]] || 03.08.2023 || [[Хоррорчік]] | |||
|- | |||
| 089 || [[Бейтман]] || 10.08.2023 || [[Комедіант]] | |||
|- | |||
| 090 || [[Гросмейстер]] || 16.08.2023 || [[Бівер]] | |||
|- | |||
| 091 || [[Васильович]] || 18.08.2023 || [[Мамка]] | |||
|- | |||
| 092 || [[Тіна]] || 30.08.2023 || [[Тян]] | |||
|- | |||
| 093 || [[Дежаву]] || 30.08.2023 || [[Мамка]] | |||
|- | |||
| 094 || [[Мальвінка]] || 04.09.2023 || [[Дантес]] | |||
|- | |||
| 095 || [[Ачоровал]] || 12.09.2023 || [[Маска]] | |||
|- | |||
| 096 || [[Протон]] || 16.09.2023 || [[Малена]] | |||
|- | |||
| 097 || [[Аріель]] || 18.09.2023 || [[Малена]] | |||
|- | |||
| 098 || [[Бродхан]] || 01.10.2023 || [[Медді]] | |||
|- | |||
| 099 || [[Трололо]] || 05.10.2023 || [[Мері]] | |||
|- | |||
| 100 || [[Лівінгстон]] || 16.10.2023 || [[Демон]] | |||
|- | |||
| 101 || [[Соло]] || 17.10.2023 || [[Малена]] | |||
|- | |||
| 102 || [[Найтінґейл]] || 17.10.2023 || [[Лінчакі]] | |||
|- | |||
| 103 || [[Колапс]] || 18.10.2023 || [[Бетмен]] | |||
|- | |||
| 104 || [[Мюнхен]] || 19.10.2023 || [[Расм]] | |||
|- | |||
| 105 || [[Адамант]] || 19.10.2023 || [[Клей]] | |||
|- | |||
| 106 || [[Вікі]] || 26.10.2023 || [[Емесай]] | |||
|- | |||
| 107 || [[Комар]] || 30.10.2023 || [[Бетмен]] | |||
|- | |||
| 108 || [[Балтіка 9]] || 01.11.2023 || [[Міна]] | |||
|- | |||
| 109 || [[Nasty27]] || 08.11.2023 || - | |||
|- | |||
| 110 || [[Карфакс]] || 16.11.2023 || [[Демон]] | |||
|- | |||
| 111 || [[Котик]] || 17.11.2023 || [[Аріель]] | |||
|- | |||
| 112 || [[Мата]] || 17.11.2023 || [[Аріель]] | |||
|- | |||
| 113 || [[Патрік]] || 23.11.2023 || [[Бейтман]] | |||
|- | |||
| 114 || [[Сенс]] || 07.12.2023 || [[Шеперд]] | |||
|- | |||
| 115 || [[Барні]] || 20.12.2023 || [[Мері]] | |||
|- | |||
| 116 || [[Медик]] || 20.12.2023 || [[Мамка]] | |||
|- | |||
| 117 || [[Фаза]] || 10.01.2024 || [[Бетмен]] | |||
|- | |||
| 118 || [[Мун]] || 11.01.2024 || [[Індиго]] | |||
|- | |||
| 119 || [[Фeя]] || 14.01.2024 || [[Радаґаст]] | |||
|- | |||
| 120 || [[Інша]] || 17.01.2024 || [[Хоррорчік]] | |||
|- | |||
| 121 || [[Ювентіно]] || 26.01.2024 || [[Маска]] | |||
|- | |||
| 122 || [[Шостік]] || 02.02.2024 || [[Індиго]] | |||
|- | |||
| 123 || [[Філоріан]] || 04.02.2024 || [[Фаза]] | |||
|- | |||
| 124 || [[Назавжди]] || 16.02.2024 || [[Оттерія]] | |||
|- | |||
| 125 || [[Вотер]] || 21.02.2024 || [[Мальвінка]] | |||
|- | |||
| 126 || [[Каратель]] || 23.02.2024 || [[Дантес]] | |||
|- | |||
| 127 || [[Жовтень]] || 27.02.2024 || [[Хоррорчік]] | |||
|- | |||
| 128 || [[Нелл]] || 29.02.2024 || [[Тігарбо]] | |||
|- | |||
| 129 || [[Тайєр]] || 01.03.2024 || [[Оттерія]] | |||
|- | |||
| 130 || [[Еморі]] || 02.03.2024 || [[Ніколетта]] | |||
|- | |||
| 131 || [[Лілія]] || 06.03.2024 || [[Котик]] | |||
|- | |||
| 132 || [[Дюймовочка]] || 16.03.2024 || [[Ніколетта]] | |||
|- | |||
| 133 || [[Седвік]] || 16.03.2024 || [[Кіфа]] | |||
|- | |||
| 134 || [[Скромний]] || 16.03.2024 || [[Демон]] | |||
|- | |||
| 135 || [[Кобальт]] || 18.03.2024 || [[Малена]] | |||
|- | |||
| 136 || [[Радист]] || 18.03.2024 || [[Емесай]] | |||
|- | |||
| 137 || [[Привіт, киця]] || 20.03.2024 || [[Доктор Хаус]] | |||
|- | |||
| 138 || [[Марвел]] || 25.03.2024 || [[Ніколетта]] | |||
|- | |||
| 139 || [[Македонський]] || 28.03.2024 || [[Демон]] | |||
|- | |||
| 140 || [[Пікассо]] || 08.04.2024 || [[Фаза]] | |||
|- | |||
| 141 || [[Борщ]] || 11.04.2024 || [[Демон]] | |||
|- | |||
| 142 || [[Гроза]] || 19.04.2024 || [[Нелл]] | |||
|- | |||
| 143 || [[Бембі]] || 21.04.2024 || [[Дантес]] | |||
|- | |||
| 144 || [[Вишня]] || 27.04.2024 || [[Мальвінка]] | |||
|- | |||
| 145 || [[Меріманго]] || 04.05.2024 || [[Ніколетта]] | |||
|- | |||
| 146 || [[Флекс]] || 01.05.2024 || [[Дантес]] | |||
|- | |||
| 147 || [[Стеля]] || 07.05.2024 || [[Емесай]] | |||
|- | |||
| 148 || [[Посейдон]] || 05.05.2024 || [[Оттерія]] | |||
|- | |||
| 149 || [[Оксі]] || 28.04.2024 || [[Фейт]] | |||
|- | |||
| 150 || [[Зірка]] || 23.05.2024 || [[Аріель]] | |||
|- | |||
| 151 || [[Блінк]] || 22.05.2024 || [[Ніколетта]] | |||
|- | |||
| 152 || [[Фолд]] || 06.06.2024 || [[Бандера]] | |||
|- | |||
| 153 || [[Зодіак]] || 15.06.2024 || [[Тігарбо]] | |||
|- | |||
| 154 || [[Андервуд]] || 20.06.2024 || [[Вікі]] | |||
|- | |||
| 155 || [[Абракадабра]] || 19.07.2024 || [[Ніколетта]] | |||
|- | |||
| 156 || [[Жасмін]] || 23.07.2024 || [[Невідомо]] | |||
|- | |||
| 157 || [[Кіноманка]] || 29.07.2024 || [[Оттерія]] | |||
|- | |||
| 158 || [[Бонд]] || 31.07.2024 || [[Тігарбо]] | |||
|- | |||
| 159 || [[Фея]] || 05.08.2024 || [[Фаза]] | |||
|- | |||
| 160 || [[Сутінки]] || 12.08.2024 || [[Вікі]] | |||
|- | |||
| 161 || [[Ананасік]] || 14.08.2024 || [[Невідомо]] | |||
|- | |||
| 162 || [[Боб]] || 17.08.2024 || [[Малена]] | |||
|- | |||
| 163 || [[Лектоp]] || 19.08.2024 || [[Демон]] | |||
|- | |||
| 164 || [[Динамо]] || 22.08.2024 || [[Привіт, киця]] | |||
|- | |||
| 165 || [[Магуз]] || 07.09.2024 || [[Малена]] | |||
|- | |||
| 166 || [[Палац Україна]] || 14.10.2024 || [[Боб]] | |||
|} | |||