5337
редагувань
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| Рядок 445: | Рядок 445: | ||
| [[Хантер]] || 0 || || || || || || || 0 | | [[Хантер]] || 0 || || || || || || || 0 | ||
|} | |} | ||
== Друга гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 2 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || <span style="color:yellow;">58</span> || || || 8 || || || || 66 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || <span style="color:yellow;">58</span> || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 10 || || || <span style="color:yellow;">97</span> | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || <span style="color:yellow;">58</span> || || || 5 || || || || 63 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || <span style="color:yellow;">58</span> || || || || || || || 58 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || <span style="color:yellow;">58</span> || || || 19 || <span style="color:yellow;">20</span> || || || <span style="color:yellow;">97</span> | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 0 || || -5 || 0 || 5 || || || -45 | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || <span style="color:yellow;">58</span> || || || 8 || 5 || || || 71 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || 0 || || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || <span style="color:yellow;">58</span> || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 5 || || || 92 | |||
|} | |||
== Фундація == | == Фундація == | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||