6194
редагування
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| (Не показано 15 проміжних версій цього користувача) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{{#invoke:MenuBar|section_menu}} | |||
{{Tournament | {{Tournament | ||
| photo = | | photo = Season09.png | ||
| tournament = IX сезон | | tournament = IX сезон | ||
| start = 16 серпня 2024 | | start = 16 серпня 2024 | ||
| Рядок 7: | Рядок 8: | ||
| mingames = 18 (не є обов'язковим) | | mingames = 18 (не є обов'язковим) | ||
| days = 18 рейтднів | | days = 18 рейтднів | ||
| prize = | | prize = 4225₴ | ||
| mvp = [[Містер Тен]] | | mvp = [[Містер Тен]] | ||
| rank = [[Містер Тен]] | | rank = [[Містер Тен]] | ||
| champion = [[Оттерія]] | | champion = [[Оттерія]] | ||
| prevseason= Восьмий сезон | | prevseason= Восьмий сезон | ||
| nextseason= | | nextseason= Фінал Року | ||
| prev = VIII сезон | | prev = VIII сезон | ||
| next = | | next = Фінал Року | ||
}} | }} | ||
Дев'ятий сезон запам'ятався | Дев'ятий сезон запам'ятався, як найактивніший сезон [[Mafia Closed Circle|спільноти]]. За '''18 рейтингових днів''' було зіграно '''140 ігор'''. | ||
== Рейтинг == | == Рейтинг == | ||
| Рядок 22: | Рядок 23: | ||
* Статистика міста: '''51-89''' | * Статистика міста: '''51-89''' | ||
* Мирні перемоги: '''36.43%''' | * Мирні перемоги: '''36.43%''' | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! № | ! № | ||
! Пан/Пані | ! Пан/Пані | ||
| Рядок 426: | Рядок 427: | ||
|- | |- | ||
| 67 | | 67 | ||
| [[ | | [[Безкiнечнiсть]] | ||
| 112 | | 112 | ||
| 2 | | 2 | ||
| Рядок 466: | Рядок 467: | ||
* Чемпіон: '''[[Оттерія]]''' | * Чемпіон: '''[[Оттерія]]''' | ||
* Найкращий гравець: '''[[Містер Тен]]''' | * Найкращий гравець: '''[[Містер Тен]]''' | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: | {| class="wikitable sortable" style="width:100%" | ||
! Пан/Пані !! І !! П !! ДБ !! Дія !! Σ | |||
! Пан/Пані | |||
! Σ | |||
|- | |- | ||
| [[Оттерія]] || 8 || <span style="color:yellow;">7</span> || 41 || 3 || 334 | |||
| [[Оттерія]] | |||
| 334 | |||
|- | |- | ||
| [[Містер Тен]] || 8 || <span style="color:yellow;">4</span> || <span style="color:yellow;">152</span> || <span style="color:indianred;">-10</span> || 318 | |||
| [[Містер Тен]] | |||
| 318 | |||
|- | |- | ||
| [[Тайєр]] || 8 || <span style="color:yellow;">4</span> || 107 || <span style="color:indianred;">-5</span> || 278 | |||
| [[Тайєр]] | |||
| 278 | |||
|- | |- | ||
| [[Малюк]] || 8 || 3 || 112 || <span style="color:yellow;">26</span> || 276 | |||
| [[Малюк]] | |||
| 276 | |||
|- | |- | ||
| [[Тігарбо]] || 8 || 2 || 118 || 0 || 218 | |||
| [[Тігарбо]] | |||
| 218 | |||
|- | |- | ||
| [[Лівінгстон]] || 8 || 3 || 55 || <span style="color:indianred;">-5</span> || 188 | |||
| [[Лівінгстон]] | |||
| 188 | |||
|- | |- | ||
| [[Дантес]] || 8 || 3 || 63 || 8 || 185 | |||
| [[Дантес]] | |||
| 185 | |||
|- | |- | ||
| [[Індиго]] || 8 || 2 || 51 || 18 || 169 | |||
| [[Індиго]] | |||
| 169 | |||
|- | |- | ||
| [[Аріель]] || 8 || 0 || 69 || <span style="color:yellow;">26</span> || 95 | |||
| [[Аріель]] | |||
| 95 | |||
|- | |- | ||
| [[Клайд]] || 8 || 0 || <span style="color:indianred;">-1</span> || 3 || 2 | |||
| [[Клайд]] | |||
| 2 | |||
|} | |} | ||
* Ведучі: '''[[Демон]]''' | * Ведучі: '''[[Демон]]''' | ||
| Рядок 527: | Рядок 495: | ||
== Фундація == | == Фундація == | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! Пан/Пані | ! Пан/Пані | ||
! Внесок | ! Внесок | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Фенікс]] | ||
| | | 200 грн | ||
|- | |- | ||
| [[Кексік]] | | [[Кексік]] | ||
| 300 грн | |||
|- | |||
| [[Лев]] | |||
| 206 грн | |||
|- | |||
| [[Бендер]] | |||
| 200 грн | |||
|- | |||
| [[Фея]] | |||
| 100 грн | |||
|- | |||
| [[Аріель]] | |||
| 222 грн | |||
|- | |||
| [[Сімон]] | |||
| 500 грн | | 500 грн | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Шадоу]] | ||
| 50 | | 300 грн | ||
|- | |||
| [[Каратель]] | |||
| 322 грн | |||
|- | |||
| [[Посейдон]] | |||
| 350 грн | |||
|- | |||
| [[Кіноманка]] | |||
| 200 грн | |||
|- | |||
| [[Доктор Хаус]] | |||
| 213 грн | |||
|- | |||
| Анонімно | |||
| 50 грн | |||
|- | |||
| [[Справа]] | |||
| 300 грн | |||
|- | |||
| [[Лектоp]] | |||
| 300 грн | |||
|- | |||
| [[Найтінґейл]] | |||
| 200 грн | |||
|- | |||
| [[Тайєр]] | |||
| 50 грн | |||
|- | |||
| [[Тігарбо]] | |||
| 100 грн | |||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Клайд]] | ||
| 25 грн | | 25 грн | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Привіт, киця]] | ||
| | | 25 грн | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Вікі]] | ||
| | | 77.77 грн | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Малюк]] | ||
| 300 грн | | 300 грн | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Привіт, киця]] | ||
| | | 10.10 грн | ||
|- | |||
| [[Фенікс]] | |||
| 101 грн | |||
|- | |||
| [[Фенікс]] | |||
| 10.10 грн | |||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Жасмін]] | ||
| | | 100 грн | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Фаза]] | ||
| | | 20 грн | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Боб]] | ||
| | | 333.33 грн | ||
|- | |- | ||
| [[Тайєр]] | | [[Тайєр]] | ||
| | | 222 грн | ||
|- | |||
| [[Доктор Хаус]] | |||
| 100 грн | |||
|- | |||
| [[Артерія]] | |||
| 25 грн | |||
|- | |||
| [[Аріель]] | |||
| 25 грн | |||
|} | |} | ||
== Цікаві факти == | == Цікаві факти == | ||
* | * [[Кіноманка|Пані Кіноманка]] відмовилася взяти участь у фіналі сезону. Її замінила [[Лівінгстон|пані Лівінгстон]]. | ||
* | * [[Клайд|Пан Клайд]] замінив [[Лев|пана Лева]]. | ||
* | * Запис '''шостої та сьомої''' фінальних ігор був втрачений. | ||
* Вперше | * Це був найгірший фінал для '''червоної команди'''. Лише '''1 мирна перемога''' за 8 ігор. Аналогічний результат був в [[Сьомий сезон|фіналі сьомого сезону]], але там було лише 6 ігор. | ||
* Вперше [[Назавжди|пан Назавжди]] не зайняв перше місце в рейтингу. До цього він зробив це '''тричі поспіль'''. | |||
== Трансляція == | |||
* ''Трансляція відсутня'' | |||
== Записи ігор == | == Записи ігор == | ||
* ' | * [https://www.youtube.com/watch?v=w3pFcPH3hY8 Перша гра] | ||
* [https://www.youtube.com/watch?v=Rs8X0o5-R2M Друга гра] | |||
* [https://www.youtube.com/watch?v=Zl68xGZu5Oo Третя гра] | |||
* [https://www.youtube.com/watch?v=b_FdjgGGmis Четверта гра] | |||
* [https://www.youtube.com/watch?v=s5JuVypGFcc П'ята гра] | |||
* [https://www.youtube.com/watch?v=j_OjGQDGk4M Восьма гра] | |||