Перший сезон: відмінності між версіями

нема опису редагування
Немає опису редагування
 
(Не показані 122 проміжні версії цього користувача)
Рядок 1: Рядок 1:
{{#invoke:MenuBar|section_menu}}
{{Tournament
{{Tournament
| photo = Season01.png
| tournament = I сезон
| tournament = I сезон
| alternative = дон Череп
| start = 27 липня 2023
| start = 27.07
| rank = [[ЕХС|ЕХС]]
| finish = 02.09
| mvp = [[Механік|Механік]]
| finish = 2 вересня 2023
| final = 9 вересня 2023
| mingames = 15 (не є обов'язковим)
| mingames = 15 (не є обов'язковим)
| days = 17 рейтингових днів
| days = 17 рейтднів
| prize = 2940₴
| prize = 2200₴
| champion = [[Механік|Механік]]
| champion = [[Механік|Механік]]
| prevseason= Фінал Року
| nextseason= Другий сезон
| prev = Фінал Року
| next= II сезон
}}
}}
Перший ігровий сезон був перезапуском всього проєкту Mafia Closed Circle. Перші пів року з моменту створення спільнота йшла шляхом фанових ігор та закритих серій.
Перший ігровий сезон запам'ятався запровадженням Фундації, чемпіонством Механіка, видаленнями [[Фейт|пана Фейта]], активністю [[Расм|пана Расма]] та [[Клайд|пана Клайда]], відстороненням [[Гросмейстер|пана Гросмейстера]] від рейтингових ігор та іншим.


== Рейтинг ==
== Рейтинг ==
{| class="wikitable sortable"
* Зіграно ігор: '''59'''
* Статистика міста: '''25-34'''
* Мирні перемоги: '''42.37%'''
{| class="wikitable sortable" style="width: 100%;"
! №
! №
! Гравець
! Пан/Пані
! Бали
! Σ
! К-сть ігор
! І
! Відсоток перемог
! %
|-
|-
| style="background-color: #ccffcc;" | 1
| 1
| style="background-color: #ccffcc;" | ЕХС
| [[ЕХС]]
| style="background-color: #ccffcc;" | 395
| 395
| style="background-color: #ccffcc;" | 15
| 15
| style="background-color: #ccffcc;" | 53%
| 53%
|-
|-
| 2
| 2
| Індиго
| [[Індиго]]
| 384
| 384
| 32
| 32
Рядок 32: Рядок 43:
|-
|-
| 3
| 3
| Фейт
| [[Фейт]]
| 366
| 366
| 31
| 31
Рядок 38: Рядок 49:
|-
|-
| 4
| 4
| Пан Тян
| [[Тян]]
| 363
| 363
| 19
| 19
Рядок 44: Рядок 55:
|-
|-
| 5
| 5
| Доктор Ямато
| [[Доктор Ямато]]
| 361
| 361
| 14
| 14
Рядок 50: Рядок 61:
|-
|-
| 6
| 6
| Малена
| [[Малена]]
| 354
| 354
| 25
| 25
Рядок 56: Рядок 67:
|-
|-
| 7
| 7
| Механік
| [[Механік]]
| 354
| 354
| 14
| 14
Рядок 62: Рядок 73:
|-
|-
| 8
| 8
| Клайд
| [[Клайд]]
| 351
| 351
| 34
| 34
Рядок 68: Рядок 79:
|-
|-
| 9
| 9
| Хантер
| [[Хантер]]
| 339
| 339
| 24
| 24
Рядок 74: Рядок 85:
|-
|-
| 10
| 10
| Справа
| [[Справа]]
| 336
| 336
| 12
| 12
Рядок 80: Рядок 91:
|-
|-
| 11
| 11
| Артерія
| [[Артерія]]
| 331
| 331
| 25
| 25
Рядок 86: Рядок 97:
|-
|-
| 12
| 12
| Оттерія
| [[Оттерія]]
| 323
| 323
| 18
| 18
Рядок 92: Рядок 103:
|-
|-
| 13
| 13
| Ітеро
| [[Ітеро]]
| 317
| 317
| 15
| 15
Рядок 98: Рядок 109:
|-
|-
| 14
| 14
| Расм
| [[Расм]]
| 314
| 314
| 34
| 34
Рядок 104: Рядок 115:
|-
|-
| 15
| 15
| Маска
| [[Маска]]
| 292
| 292
| 12
| 12
Рядок 110: Рядок 121:
|-
|-
| 16
| 16
| Бейтман
| [[Бейтман]]
| 275
| 275
| 8
| 8
Рядок 116: Рядок 127:
|-
|-
| 17
| 17
| Джордж
| [[Джордж]]
| 273
| 273
| 9
| 9
Рядок 122: Рядок 133:
|-
|-
| 18
| 18
| Хоррорчік
| [[Хоррорчік]]
| 267
| 267
| 28
| 28
Рядок 128: Рядок 139:
|-
|-
| 19
| 19
| Кузя
| [[Кузя]]
| 266
| 266
| 15
| 15
Рядок 134: Рядок 145:
|-
|-
| 20
| 20
| Кетрін
| [[Кетрін]]
| 265
| 265
| 12
| 12
Рядок 140: Рядок 151:
|-
|-
| 21
| 21
| Дантес
| [[Дантес]]
| 253
| 253
| 13
| 13
Рядок 146: Рядок 157:
|-
|-
| 22
| 22
| Анастезія
| [[Анастезія]]
| 250
| 250
| 6
| 6
Рядок 152: Рядок 163:
|-
|-
| 23
| 23
| Комедіант
| [[Комедіант]]
| 244
| 244
| 7
| 7
Рядок 158: Рядок 169:
|-
|-
| 24
| 24
| Берлін
| [[Берлін]]
| 241
| 241
| 11
| 11
Рядок 164: Рядок 175:
|-
|-
| 25
| 25
| Мері
| [[Мері]]
| 226
| 226
| 7
| 7
Рядок 170: Рядок 181:
|-
|-
| 26
| 26
| Мамка
| [[Мамка]]
| 223
| 223
| 6
| 6
Рядок 176: Рядок 187:
|-
|-
| 27
| 27
| Тіна
| [[Тіна]]
| 213
| 213
| 4
| 4
Рядок 182: Рядок 193:
|-
|-
| 28
| 28
| Леві
| [[Леві]]
| 202
| 202
| 3
| 3
Рядок 188: Рядок 199:
|-
|-
| 29
| 29
| Бетмен
| [[Бетмен]]
| 200
| 200
| 6
| 6
Рядок 194: Рядок 205:
|-
|-
| 30
| 30
| Кінік
| [[Кінік]]
| 200
| 200
| 4
| 4
Рядок 200: Рядок 211:
|-
|-
| 31
| 31
| Керміт
| [[Керміт]]
| 197
| 197
| 17
| 17
Рядок 206: Рядок 217:
|-
|-
| 32
| 32
| Ліп Дей
| [[Ліп Дей]]
| 196
| 196
| 2
| 2
Рядок 212: Рядок 223:
|-
|-
| 33
| 33
| ВВ
| [[ВВ]]
| 195
| 195
| 10
| 10
Рядок 218: Рядок 229:
|-
|-
| 34
| 34
| Кіфа
| [[Кіфа]]
| 195
| 195
| 9
| 9
Рядок 224: Рядок 235:
|-
|-
| 35
| 35
| Ната
| [[Ната]]
| 192
| 192
| 3
| 3
Рядок 230: Рядок 241:
|-
|-
| 36
| 36
| Гросмейстер
| [[Гросмейстер]]
| 190
| 190
| 3
| 3
Рядок 236: Рядок 247:
|-
|-
| 37
| 37
| Клей
| [[Клей]]
| 185
| 185
| 5
| 5
Рядок 242: Рядок 253:
|-
|-
| 38
| 38
| Демон
| [[Демон]]
| 184
| 184
| 3
| 3
Рядок 248: Рядок 259:
|-
|-
| 39
| 39
| Доктор Хаус
| [[Доктор Хаус]]
| 183
| 183
| 8
| 8
Рядок 254: Рядок 265:
|-
|-
| 40
| 40
| Інфанта
| [[Інфанта]]
| 179
| 179
| 4
| 4
Рядок 260: Рядок 271:
|-
|-
| 41
| 41
| Меля
| [[Меля]]
| 177
| 177
| 2
| 2
Рядок 266: Рядок 277:
|-
|-
| 42
| 42
| Бівер
| [[Бівер]]
| 174
| 174
| 7
| 7
Рядок 272: Рядок 283:
|-
|-
| 43
| 43
| Патрон
| [[Патрон]]
| 172
| 172
| 4
| 4
Рядок 278: Рядок 289:
|-
|-
| 44
| 44
| Лінчакі
| [[Лінчакі]]
| 168
| 168
| 4
| 4
Рядок 284: Рядок 295:
|-
|-
| 45
| 45
| Маджест
| [[Маджест]]
| 168
| 168
| 9
| 9
Рядок 290: Рядок 301:
|-
|-
| 46
| 46
| Лемур
| [[Лемур]]
| 163
| 163
| 3
| 3
Рядок 296: Рядок 307:
|-
|-
| 47
| 47
| Ніколетта
| [[Ніколетта]]
| 160
| 160
| 2
| 2
Рядок 302: Рядок 313:
|-
|-
| 48
| 48
| Ротація
| [[Ротація]]
| 158
| 158
| 3
| 3
Рядок 308: Рядок 319:
|-
|-
| 49
| 49
| Муза
| [[Муза]]
| 157
| 157
| 2
| 2
Рядок 314: Рядок 325:
|-
|-
| 50
| 50
| Васіліч
| [[Васильович]]
| 156
| 156
| 1
| 1
Рядок 320: Рядок 331:
|-
|-
| 51
| 51
| Дежаву
| [[Дежаву]]
| 154
| 154
| 2
| 2
Рядок 326: Рядок 337:
|-
|-
| 52
| 52
| Лектор
| [[Лектор]]
| 153
| 153
| 3
| 3
Рядок 332: Рядок 343:
|-
|-
| 53
| 53
| Бейбі
| [[Бейбі]]
| 152
| 152
| 2
| 2
Рядок 338: Рядок 349:
|-
|-
| 54
| 54
| Найтінґейл
| [[Найтінґейл]]
| 148
| 148
| 5
| 5
Рядок 344: Рядок 355:
|-
|-
| 55
| 55
| Міна
| [[Міна]]
| 141
| 141
| 5
| 5
Рядок 350: Рядок 361:
|-
|-
| 56
| 56
| Емесай
| [[Емесай]]
| 140
| 140
| 3
| 3
Рядок 356: Рядок 367:
|-
|-
| 57
| 57
| Ластон
| [[Ластон]]
| 133
| 133
| 1
| 1
Рядок 362: Рядок 373:
|-
|-
| 58
| 58
| Дальтонік
| [[Дальтонік]]
| 119
| 119
| 1
| 1
Рядок 368: Рядок 379:
|-
|-
| 59
| 59
| Іуда
| [[Іуда]]
| 113
| 113
| 1
| 1
Рядок 374: Рядок 385:
|-
|-
| 60
| 60
| Фінлі
| [[Фінлі]]
| 112
| 112
| 3
| 3
Рядок 381: Рядок 392:


== Фінал ==
== Фінал ==
* Результат: '''2-3'''
* Чемпіон: '''[[Механік|Механік]]'''
* Найкращий гравець: '''[[Механік|Механік]]'''
{| class="wikitable sortable" style="width:100%"
! Пан/Пані !! І !! П !! ДБ !! Дія !! Σ
|-
| [[Механік]] || 5 || <span style="color:yellow;">4</span> || <span style="color:yellow;">112</span> || -5 || 307
|-
| [[Малена]] || 5 || <span style="color:yellow;">4</span> || 81 || <span style="color:yellow;">13</span> || 294
|-
| [[Хантер]] || 5 || <span style="color:yellow;">4</span> || 20 || 0 || 220
|-
| [[Справа]] || 5 || 2 || 79 || 0 || 195
|-
| [[Тян]] || 5 || 3 || 44 || 0 || 186
|-
| [[Клайд]] || 5 || 2 || 31 || 0 || 147
|-
| [[Індиго]] || 5 || 2 || 28 || -26 || 118
|-
| [[ЕХС]] || 5 || 1 || 34 || 0 || 76
|-
| [[Фейт]] || 5 || 1 || 54 || <span style="color:indianred;">-50</span> || 62
|-
| [[Доктор Ямато]] || 5 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">19</span> || 8 || 27
|}
* Ведуча: '''[[Оттерія|Оттерія]]'''
* Головний суддя: '''[[Демон|Демон]]'''
* Коментатори: '''[[Демон|Демон]]''' та '''[[Артерія|Артерія]]'''


{| class="wikitable sortable"
==== Перша гра ====
!
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;"
! Гравець
! 1 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума
! Бали
|-
! Призовий фонд
| [[ЕХС]] || 0 ||  ||  || 8 ||  ||  ||  || 8
|-
| [[Доктор Ямато]] || 0 ||  ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:indianred;">0</span>
|-
| [[Фейт]] || 0 ||  ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:indianred;">0</span>
|-
| [[Справа]] || 0 ||  ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:indianred;">0</span>
|-
| [[Індиго]] || 0 ||  ||  || 0 || 5 ||  || <span style="color:yellow;">8</span> || 13
|-
| [[Малена]] ||  || 42 ||  || 14 || <span style="color:yellow;">25</span> ||  ||  || <span style="color:yellow;">81</span>
|-
| [[Механік]] ||  || 42 ||  || <span style="color:yellow;">21</span> || 15 ||  ||  || 78
|-
| [[Клайд]] || 0 ||  ||  ||  || 5 ||  ||  || 5
|-
| [[Тян]] ||  || 42 ||  ||  ||  ||  ||  || 42
|-
| [[Хантер]] || 0 ||  ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:indianred;">0</span>
|}
 
==== Друга гра ====
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;"
! 2 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума
|-
| [[Індиго]] || 58 ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:yellow;">8</span> || 66
|-
| [[ЕХС]] ||  || 0 ||  ||  ||  ||  ||  || 0
|-
| [[Справа]] || 58 ||  ||  || <span style="color:yellow;">29</span> || 10 ||  ||  || <span style="color:yellow;">97</span>
|-
| [[Хантер]] || 58 ||  ||  ||  || 5 ||  ||  || 63
|-
| [[Механік]] || 58 ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 58
|-
| [[Тян]] || 58 ||  ||  || 19 || <span style="color:yellow;">20</span> ||  ||  || <span style="color:yellow;">97</span>
|-
| [[Фейт]] ||  || 0 || <span style="color:indianred;">-50</span> ||  || 5 ||  ||  || <span style="color:indianred;">-45</span>
|-
| [[Клайд]] || 58 ||  ||  || 8 || 5 ||  ||  || 71
|-
| [[Доктор Ямато]] ||  || 0 ||  ||  ||  ||  ||  || 0
|-
| [[Малена]] || 58 ||  ||  || <span style="color:yellow;">29</span> || 5 ||  ||  || 92
|}
 
==== Третя гра ====
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;"
! 3 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума
|-
| [[Справа]] || 0 ||  ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:indianred;">0</span>
|-
| [[Доктор Ямато]] || 0 ||  ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:indianred;">0</span>
|-
| [[ЕХС]] || 0 ||  ||  ||  || 5 ||  ||  || 5
|-
| [[Тян]] ||  || 42 ||  ||  ||  ||  ||  || 42
|-
| [[Механік]] ||  || 42 ||  || <span style="color:yellow;">21</span> || <span style="color:yellow;">25</span> || <span style="color:indianred;">-5</span> ||  || <span style="color:yellow;">83</span>
|-
| [[Клайд]] || 0 ||  ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:indianred;">0</span>
|-
| [[Хантер]] ||  || 42 ||  ||  ||  ||  ||  || 42
|-
| [[Фейт]] || 0 ||  ||  ||  || 10 ||  ||  || 10
|-
| [[Малена]] || 0 ||  ||  ||  ||  || <span style="color:yellow;">5</span> || <span style="color:yellow;">8</span> || 13
|-
| [[Індиго]] || 0 ||  ||  || 8 || 10 ||  ||  || 18
|}
 
==== Четверта гра ====
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;"
! 4 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума
|-
|-
| style="background-color: #ccffcc; font-weight: bold;" | 1
| [[Фейт]] || 0 || || ||  || 5 ||  ||  || 5
| style="background-color: #ccffcc; font-weight: bold;" | Механік
| style="background-color: #ccffcc; font-weight: bold;" | 312
| style="background-color: #ccffcc; font-weight: bold;" | 1540₴
|-
|-
| 2
| [[Малена]] ||  || 42 ||  || ||  ||  ||  || 42
| Малена
| 287
| 660₴
|-
|-
| 3
| [[Доктор Ямато]] || 0 ||  ||  ||  || 5 ||  || <span style="color:yellow;">8</span> || 13
| Хантер
| 220
| 0₴
|-
|-
| 4
| [[Справа]] || 0 ||  ||  || ||  ||  ||  || <span style="color:indianred;">0</span>
| Справа
| 196
| 0₴
|-
|-
| 5
| [[ЕХС]] || || 42 ||  || <span style="color:yellow;">11</span> || 10 ||  ||  || <span style="color:yellow;">63</span>
| Пан Тян
| 186
| 0₴
|-
|-
| 6
| [[Хантер]] || || 42 ||  ||  || <span style="color:yellow;">15</span> ||  ||  || 57
| Клайд
| 145
| 0₴
|-
|-
| 7
| [[Механік]] || 0 ||  ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:indianred;">0</span>
| Індиго
| 114
| 0₴
|-
|-
| 8
| [[Клайд]] || 0 ||  ||  ||  || 5 ||  ||  || 5
| ЕХС
| 76
| 0₴
|-
|-
| 9
| [[Тян]] || 0 ||  ||  ||  || 5 ||  ||  || 5
| Фейт
| 62
| 0₴
|-
|-
| 10
| [[Індиго]] || 0 ||  || <span style="color:indianred;">-50</span> ||  || 5 ||  ||  || <span style="color:indianred;">-45</span>
| Доктор Ямато
| 27
| 0₴
|}
|}


'''Найкращий гравець:''' Пан Механік
==== П'ята гра ====
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;"
! 5 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума
|-
| [[Клайд]] || 58 ||  ||  || 8 ||  ||  ||  || 66
|-
| [[ЕХС]] ||  || 0 ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:indianred;">0</span>
|-
| [[Малена]] || 58 ||  ||  || 8 ||  ||  ||  || 66
|-
| [[Індиго]] || 58 ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:yellow;">8</span> || 66
|-
| [[Справа]] || 58 ||  ||  || 15 || <span style="color:yellow;">25</span> ||  ||  || <span style="color:yellow;">98</span>
|-
| [[Тян]] ||  || 0 ||  ||  ||  ||  ||  || <span style="color:indianred;">0</span>
|-
| [[Механік]] || 58 ||  ||  || 15 || 15 ||  ||  || 88
|-
| [[Доктор Ямато]] ||  || 0 ||  || 14 ||  ||  ||  || 14
|-
| [[Хантер]] || 58 ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 58
|-
| [[Фейт]] || 58 ||  ||  || <span style="color:yellow;">29</span> || 5 ||  ||  || 92
|}


== Фундація ==
== Фундація ==
== Відео ==
{| class="wikitable sortable" style="width: 100%;"
! Пан/Пані
! Фундація
|-
| [[Кетрін|Кетрін]]
| 50 грн
|-
| [[Артерія|Артерія]]
| 200 грн
|-
| style="background-color: #; font-weight:;" | Анонімно
| style="background-color: #; font-weight:;" | 1000 грн
|-
| [[Берлін|Берлін]]
| 250 грн
|-
| style="background-color: #; font-weight:;" | [[Клей|Клей]]
| style="background-color: #; font-weight:;" | 1000 грн
|-
| Анонімно
| 25 грн
|-
| [[Джордж|Джордж]]
| 50 грн
|-
| Анонімно
| 50 грн
|-
| [[Малена|Малена]]
| 100 грн
|-
| [[Лінчакі|Лінчакі]]
| 200 грн
|-
| Анонімно
| 15 грн
|}
 
== Цікаві факти ==
== Цікаві факти ==
* [[Леві|Пан Леві]] та [[Гросмейстер|пан Гросмейстер]] завершили сезон без поразок зі статистикою 3-0.
* [[Міна|Пані Міна]] завершила сезон без перемог зі статистикою 0-5.
* [[Гросмейстер|Пан Гросмейстер]] був першим гравцем, якого відсторонили від рейтингових ігор. Навіть, після 100% (3-0) перемог.
* [[Расм|Пан Расм]] та [[Клайд|пан Клайд]] стали найактивнішими гравцями сезону. Кожен з них зіграв по 34 рейтингові гри, а це більш ніж 56% від усіх ігор сезону.
* [[Механік|Пан Механік]] пожертував весь призовий фонд на ЗСУ.
* [[Малена|Пані Малена]] пожертувала весь призовий фонд у '''Фундацію''' [[Другий сезон|другого сезону]].
* [[Фейт|Пан Фейт]] отримав два видалення за 5 ігор.
* [[Кетрін|Пані Кетрін]] стала першою учасницею [[Mafia Closed Circle|MCC]], яка поповнила Фундацію.
* Всього було зроблено 11 внесків у '''Фундацію'''.
== Трансляція ==
* [https://www.youtube.com/watch?v=y7S7u0K7teA Повна трансляція]
== Записи ігор ==
* [https://youtu.be/bK8HNTB9vMs?si=_JAqp13zELGQyYIO Перша гра]
* [https://youtu.be/05Ql_D-frJU?si=mZx5eFnGEpE1U9pF Друга гра]
* [https://youtu.be/ctKM56iv6mI?si=0rCw-xcOUPFSHM9f Третя гра]
* [https://youtu.be/dKvvlWPRifU?si=9GJMkvjOyeEduVqp Четверта гра]
* [https://youtu.be/dKvvlWPRifU?si=veUvEVmaQRnGMfoM П'ята гра]