5233
редагування
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| Рядок 2: | Рядок 2: | ||
! Формат || Тип || Турнір || Скорочення || Мирний || Мирний || Мирний || Мирний || Мирний || Мирний || Шериф || Мафія || Мафія || Дон || Результат || Посилання | ! Формат || Тип || Турнір || Скорочення || Мирний || Мирний || Мирний || Мирний || Мирний || Мирний || Шериф || Мафія || Мафія || Дон || Результат || Посилання | ||
|- | |- | ||
| Онлайн || Турнір || Women's Closed Cup I || | | Онлайн || Турнір || Women's Closed Cup I || Women's I || [[Пірожуля]] || [[Малена]] || [[Анастезія]] || [[Кетрін]] || [[Артерія]] || [[Маска]] || [[Джордж]] || [[Інфанта]] || [[Оттерія]] || [[Мамка]] || Місто || https://www.youtube.com/watch?v=B4VkSudWjN4 | ||
|- | |- | ||
| Онлайн || Турнір || Women's Closed Cup I || | | Онлайн || Турнір || Women's Closed Cup I || Women's I || [[Пірожуля]] || [[Малена]] || [[Джордж]] || [[Анастезія]] || [[Маска]] || [[Артерія]] || [[Мамка]] || [[Кетрін]] || [[Оттерія]] || [[Інфанта]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=lYb8Q4l5zgI | ||
|- | |- | ||
| Онлайн || Турнір || Women's Closed Cup I || | | Онлайн || Турнір || Women's Closed Cup I || Women's I || [[Маска]] || [[Кетрін]] || [[Оттерія]] || [[Мамка]] || [[Інфанта]] || [[Пірожуля]] || [[Малена]] || [[Анастезія]] || [[Джордж]] || [[Артерія]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=JUWFDCFFQ5Y | ||
|- | |- | ||
| Онлайн || Турнір || Women's Closed Cup I || | | Онлайн || Турнір || Women's Closed Cup I || Women's I || [[Анастезія]] || [[Джордж]] || [[Мамка]] || [[Малена]] || [[Оттерія]] || [[Інфанта]] || [[Маска]] || [[Пірожуля]] || [[Кетрін]] || [[Артерія]] || Мирні || https://www.youtube.com/watch?v=HqQszKofzSQ | ||
|- | |- | ||
| Онлайн || Турнір || Women's Closed Cup I || | | Онлайн || Турнір || Women's Closed Cup I || Women's I || [[Малена]] || [[Кетрін]] || [[Артерія]] || [[Пірожуля]] || [[Оттерія]] || [[Маска]] || [[Анастезія]] || [[Мамка]] || [[Джордж]] || [[Артерія]] || Мирні || https://www.youtube.com/watch?v=lCJ4kIcuiIc | ||
|- | |||
| Онлайн || Турнір || Men's Closed Cup I || Men's I || [[Бендер]] || [[Кексік]] || [[Рауль]] || [[Мерч]] || [[ВВ]] || [[Емесай]] || [[Маджест]] || [[Ноунейм]] || [[Берлін]] || [[Хоррорчік]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=xOEAcxHCGZw | |||
|- | |||
| Онлайн || Турнір || Men's Closed Cup I || Men's I || [[Мерч]] || [[Емесай]] || [[Маджест]] || [[Кексік]] || [[ВВ]] || [[Рауль]] || [[Хоррорчік]] || [[Ноунейм]] || [[Бендер]] || [[Берлін]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=iBAOhid5YEk | |||
|- | |||
| Онлайн || Турнір || Men's Closed Cup I || Men's I || [[Рауль]] || [[Кексік]] || [[Ноунейм]] || [[ВВ]] || [[Хоррорчік]] || [[Емесай]] || [[Маджест]] || [[Берлін]] || [[Мерч]] || [[Бендер]] || Мирні || https://www.youtube.com/watch?v=8Xek56xeH1U | |||
|- | |||
| Онлайн || Турнір || Men's Closed Cup I || Men's I || [[Бендер]] || [[Мерч]] || [[ВВ]] || [[Маджест]] || [[Хоррорчік]] || [[Берлін]] || [[Рауль]] || [[Емесай]] || [[Ноунейм]] || [[Кексік]] || Мирні || https://www.youtube.com/watch?v=Ov9NMWAcUZs | |||
|- | |||
| Онлайн || Турнір || Men's Closed Cup I || Men's I || [[Хоррорчік]] || [[Мерч]] || [[Маджест]] || [[Бендер]] || [[Берлін]] || [[Кексік]] || [[Емесай]] || [[Рауль]] || [[Ноунейм]] || [[ВВ]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=8zv8K5SNJ6M | |||
|- | |||
| Онлайн || Турнір || Combined Closed Cup I || Combined I || [[ВВ]] || [[Джордж]] || [[Хоррорчік]] || [[Рауль]] || [[Кетрін]] || [[Берлін]] || [[Ноунейм]] || [[Малена]] || [[Інфанта]] || [[Артерія]] || Мирні || https://www.youtube.com/watch?v=OzmRYL4Tgy4 | |||
|- | |||
| Онлайн || Турнір || Combined Closed Cup I || Combined I || [[Рауль]] || [[Артерія]] || [[Кетрін]] || [[Інфанта]] || [[ВВ]] || [[Хоррорчік]] || [[Малена]] || [[Джордж]] || [[Ноунейм]] || [[Берлін]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=-8uYI3aDqNk | |||
|- | |||
| Онлайн || Турнір || Combined Closed Cup I || Combined I || [[Хоррорчік]] || [[Рауль]] || [[Берлін]] || [[Інфанта]] || [[Ноунейм]] || [[Кетрін]] || [[Артерія]] || [[Джордж]] || [[ВВ]] || [[Малена]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=6SMdeTu5E6E | |||
|- | |||
| Онлайн || Турнір || Combined Closed Cup I || Combined I || [[Артерія]] || [[Ноунейм]] || [[ВВ]] || [[Кетрін]] || [[Берлін]] || [[Джордж]] || [[Інфанта]] || [[Рауль]] || [[Малена]] || [[Хоррорчік]] || Мирні || https://www.youtube.com/watch?v=u8J25_5qies | |||
|- | |||
| Онлайн || Турнір || Combined Closed Cup I || Combined I || [[Ноунейм]] || [[Інфанта]] || [[Малена]] || [[Хоррорчік]] || [[Артерія]] || [[Рауль]] || [[Джордж]] || [[ВВ]] || [[Кетрін]] || [[Берлін]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=QtwLRJwCcqg | |||
|- | |||
| Онлайн || Фан || Фанова гра || Фанова гра || [[Артерія]] || [[Малена]] || [[Інфанта]] || [[Містер Тен]] || [[ВВ]] || [[Кузя]] || [[Фавер]] || [[Оттерія]] || [[Ітеро]] || [[Сенаторс]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=pxX8PELQ9kY | |||
|- | |||
| Онлайн || Фан || Фанова гра || Фанова гра || [[Артерія]] || [[Оттерія]] || [[Ітеро]] || [[Кузя]] || [[Бівер]] || [[ВВ]] || [[Механік]] || [[Лектор]] || [[Містер Тен]] || [[Бендер]] || Мирні || https://www.youtube.com/watch?v=VlZk52Gpmzc | |||
|- | |||
| Онлайн || Фан || Фанова гра || Фанова гра || [[Містер Тен]] || [[Радаґаст]] || [[Сенаторс]] || [[Ітеро]] || [[Лектор]] || [[Фавер]] || [[Тігарбо]] || [[Бівер]] || [[Бендер]] || [[Х'юґо]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=C9NZKr0g7xw | |||
|- | |||
| Онлайн || Фан || Фанова гра || Фанова гра || [[Х'юґо]] || [[Радаґаст]] || [[Сенаторс]] || [[Фавер]] || [[Емесай]] || [[Тігарбо]] || [[Бівер]] || [[Лектор]] || [[Бендер]] || [[Містер Тен]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=lnYykUUIraE | |||
|- | |||
| Онлайн || Фан || Фанова гра || Фанова гра || [[Сенаторс]] || [[Емесай]] || [[Кексік]] || [[Ітеро]] || [[Містер Тен]] || [[Механік]] || [[Лектор]] || [[Пірожуля]] || [[Повар]] || [[Лемур]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=OZUFfdF_y_Y | |||
|- | |||
| Онлайн || Фан || Фанова гра || Фанова гра || [[Радаґаст]] || [[Повар]] || [[Лектор]] || [[Тігарбо]] || [[Артерія]] || [[Механік]] || [[Найтінґейл]] || [[Мамка]] || [[Бівер]] || [[Малена]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=5PBf2esWAOM | |||
|- | |||
| Онлайн || Фан || Фанова гра || Фанова гра || [[Артерія]] || [[Радаґаст]] || [[Тігарбо]] || [[Найтінґейл]] || [[Лектор]] || [[Повар]] || [[Бівер]] || [[Джордж]] || [[Сенаторс]] || [[Шадоу]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=wP3x1Kw6dEk | |||
|- | |||
| Онлайн || Фан || Фанова гра || Фанова гра || [[Кексік]] || [[Малена]] || [[Радаґаст]] || [[Бівер]] || [[Лектор]] || [[Емесай]] || [[Сенаторс]] || [[Берлін]] || [[Мамка]] || [[Тігарбо]] || Мафія || https://www.youtube.com/watch?v=IBRDy6GA4zU | |||
|- | |||
| Онлайн || Фан || Фанова гра || Фанова гра || [[Берлін]] || [[Тігарбо]] || [[Кузя]] || [[Механік]] || [[Емесай]] || [[Кексік]] || [[Найтінґейл]] || [[Бівер]] || [[Джордж]] || [[Ітеро]] || Мирні || https://www.youtube.com/watch?v=azAWkAvi5co | |||
|} | |} | ||