5233
редагування
Admin (обговорення | внесок) (Створена сторінка: {{Tournament | tournament = III сезон | start = 16 листопада 2023 | finish = 21 грудня 2023 | final = 23 грудня 2023 | mingames = 15 (не є обов'язковим) | days = 17 рейтднів | prize = 5000₴ | mvp = Оттерія | rank = Індиго | champion = Кексік | prevseason= Другий сезон | nextseason= Четвертий сезон | prev = II с...) |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| (Не показано 37 проміжних версій цього користувача) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{{Tournament | {{Tournament | ||
| tournament = | | photo = Season04.png | ||
| start = | | tournament = IV сезон | ||
| finish = | | start = 4 січня 2024 | ||
| final = | | finish = 3 лютого 2024 | ||
| mingames = | | final = 10 лютого 2024 | ||
| days = | | mingames = 12 (не є обов'язковим) | ||
| prize = | | days = 14 рейтднів | ||
| mvp = [[ | | prize = 4100₴ | ||
| rank = [[ | | mvp = [[Кексік|Кексік]] | ||
| champion = [[ | | rank = [[Кузя|Кузя]] | ||
| prevseason= | | champion = [[Ніколетта|Ніколетта]] | ||
| nextseason= | | prevseason= Третій сезон | ||
| prev = | | nextseason= П'ятий сезон | ||
| next = | | prev = III сезон | ||
| next = V сезон | |||
}} | }} | ||
Четвертий сезон запам'ятався мирними перемогами в фіналі, скаженою активністю пані Ніколетти в рейтингових іграх, видаленням пані Артерії, своєю швидкістю, четвертим заходом в фінал паном ЕХС'ом та іншим. | |||
== Рейтинг == | == Рейтинг == | ||
* Зіграно ігор: ''' | * Зіграно ігор: '''66''' | ||
* Статистика міста: ''' | * Статистика міста: '''24-42''' | ||
* Мирні перемоги: ''' | * Мирні перемоги: '''36.36%''' | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! № | ! № | ||
! Пан/Пані | ! Пан/Пані | ||
! | ! Σ | ||
! | ! І | ||
! | ! % | ||
|- | |- | ||
| 1 | |||
| | | [[Кузя]] | ||
| | | 496 | ||
| | | 13 | ||
| | | 62% | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
| | | [[Кексік]] | ||
| | | 457 | ||
| | | 41 | ||
| | | 61% | ||
|- | |- | ||
| 3 | | 3 | ||
| | | [[Ніколетта]] | ||
| | | 440 | ||
| | | 58 | ||
| | | 43% | ||
|- | |- | ||
| 4 | | 4 | ||
| | | [[Містер Тен]] | ||
| | | 437 | ||
| 17 | | 17 | ||
| | | 71% | ||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | [[Фаза]] | ||
| | | 431 | ||
| | | 20 | ||
| | | 60% | ||
|- | |- | ||
| 6 | | 6 | ||
| | | [[Малена]] | ||
| | | 429 | ||
| | | 26 | ||
| | | 42% | ||
|- | |- | ||
| 7 | | 7 | ||
| | | [[ЕХС]] | ||
| | | 423 | ||
| | | 13 | ||
| | | 46% | ||
|- | |- | ||
| 8 | | 8 | ||
| | | [[Дантес]] | ||
| | | 409 | ||
| | | 20 | ||
| | | 45% | ||
|- | |- | ||
| 9 | | 9 | ||
| | | [[Оттерія]] | ||
| | | 406 | ||
| | | 23 | ||
| | | 48% | ||
|- | |- | ||
| 10 | | 10 | ||
| | | [[Алоха]] | ||
| | | 402 | ||
| | | 24 | ||
| | | 50% | ||
|- | |- | ||
| 11 | | 11 | ||
| | | [[Сімон]] | ||
| | | 369 | ||
| | | 14 | ||
| | | 43% | ||
|- | |- | ||
| 12 | | 12 | ||
| | | [[Медик]] | ||
| | | 367 | ||
| | | 42 | ||
| | | 43% | ||
|- | |- | ||
| 13 | | 13 | ||
| | | [[Комар]] | ||
| | | 367 | ||
| | | 8 | ||
| | | 75% | ||
|- | |- | ||
| 14 | | 14 | ||
| | | [[Емесай]] | ||
| | | 364 | ||
| | | 9 | ||
| | | 44% | ||
|- | |- | ||
| 15 | | 15 | ||
| | | [[Дежаву]] | ||
| | | 361 | ||
| | | 15 | ||
| | | 47% | ||
|- | |- | ||
| 16 | | 16 | ||
| | | [[Легасі]] | ||
| | | 357 | ||
| | | 19 | ||
| | | 42% | ||
|- | |- | ||
| 17 | | 17 | ||
| | | [[Адамант]] | ||
| | | 352 | ||
| | | 9 | ||
| 56% | | 56% | ||
|- | |- | ||
| 18 | | 18 | ||
| | | [[Найтінґейл]] | ||
| | | 349 | ||
| | | 11 | ||
| | | 45% | ||
|- | |- | ||
| 19 | | 19 | ||
| | | [[Сенс]] | ||
| | | 344 | ||
| | | 19 | ||
| | | 42% | ||
|- | |- | ||
| 20 | | 20 | ||
| | | [[Лемур]] | ||
| | | 339 | ||
| 15 | | 15 | ||
| | | 33% | ||
|- | |- | ||
| 21 | | 21 | ||
| | | [[Керміт]] | ||
| | | 337 | ||
| | | 20 | ||
| | | 45% | ||
|- | |- | ||
| 22 | | 22 | ||
| | | [[Хоррорчік]] | ||
| | | 335 | ||
| | | 9 | ||
| | | 56% | ||
|- | |- | ||
| 23 | | 23 | ||
| | | [[Індиго]] | ||
| | | 329 | ||
| | | 10 | ||
| | | 50% | ||
|- | |- | ||
| 24 | | 24 | ||
| | | [[Справа]] | ||
| | | 316 | ||
| | | 30 | ||
| | | 30% | ||
|- | |- | ||
| 25 | | 25 | ||
| | | [[Ітеро]] | ||
| | | 303 | ||
| | | 22 | ||
| | | 41% | ||
|- | |- | ||
| 26 | | 26 | ||
| | | [[Фейт]] | ||
| | | 273 | ||
| | | 12 | ||
| | | 42% | ||
|- | |- | ||
| 27 | | 27 | ||
| | | [[Мері]] | ||
| | | 270 | ||
| | | 4 | ||
| | | 75% | ||
|- | |- | ||
| 28 | | 28 | ||
| | | [[Демон]] | ||
| | | 265 | ||
| | | 10 | ||
| | | 30% | ||
|- | |- | ||
| 29 | | 29 | ||
| | | [[Мун]] | ||
| | | 252 | ||
| | | 4 | ||
| | | 75% | ||
|- | |- | ||
| 30 | | 30 | ||
| | | [[Васильович]] | ||
| | | 238 | ||
| 7 | | 7 | ||
| 43% | | 43% | ||
|- | |- | ||
| 31 | | 31 | ||
| | | [[Бівер]] | ||
| | | 237 | ||
| | | 9 | ||
| | | 11% | ||
|- | |- | ||
| 32 | | 32 | ||
| | | [[Доктор Ямато]] | ||
| | | 237 | ||
| | | 5 | ||
| | | 60% | ||
|- | |- | ||
| 33 | | 33 | ||
| | | [[Аріель]] | ||
| | | 226 | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 40% | ||
|- | |- | ||
| 34 | | 34 | ||
| | | [[Тігарбо]] | ||
| | | 219 | ||
| | | 8 | ||
| | | 25% | ||
|- | |- | ||
| 35 | | 35 | ||
| | | [[Клайд]] | ||
| | | 214 | ||
| | | 5 | ||
| | | 20% | ||
|- | |- | ||
| 36 | | 36 | ||
| | | [[Фея]] | ||
| | | 211 | ||
| | | 9 | ||
| | | 33% | ||
|- | |- | ||
| 37 | | 37 | ||
| | | [[Барні]] | ||
| | | 210 | ||
| | | 4 | ||
| | | 25% | ||
|- | |- | ||
| 38 | | 38 | ||
| | | [[Джордж]] | ||
| | | 207 | ||
| | | 5 | ||
| | | 60% | ||
|- | |- | ||
| 39 | | 39 | ||
| | | [[Шостік]] | ||
| | | 206 | ||
| | | 2 | ||
| | | 100% | ||
|- | |- | ||
| 40 | | 40 | ||
| | | [[Міракл Найт]] | ||
| | | 192 | ||
| | | 2 | ||
| | | 50% | ||
|- | |- | ||
| 41 | | 41 | ||
| | | [[Філоріан]] | ||
| | | 180 | ||
| | | 8 | ||
| | | 13% | ||
|- | |- | ||
| 42 | | 42 | ||
| | | [[Доктор Хаус]] | ||
| | | 179 | ||
| | | 2 | ||
| | | 50% | ||
|- | |- | ||
| 43 | | 43 | ||
| | | [[Лектор]] | ||
| | | 178 | ||
| | | 4 | ||
| | | 25% | ||
|- | |- | ||
| 44 | | 44 | ||
| | | [[Ліп Дей]] | ||
| | | 178 | ||
| | | 2 | ||
| | | 50% | ||
|- | |- | ||
| 45 | | 45 | ||
| | | [[Клей]] | ||
| | | 162 | ||
| 4 | | 4 | ||
| 25% | | 25% | ||
|- | |- | ||
| 46 | | 46 | ||
| | | [[Маска]] | ||
| | | 149 | ||
| | | 5 | ||
| | | 20% | ||
|- | |- | ||
| 47 | | 47 | ||
| | | [[Балтіка 9]] | ||
| | | 149 | ||
| 2 | | 2 | ||
| 50% | | 50% | ||
|- | |- | ||
| | | 48 | ||
| | | [[Інша]] | ||
| 149 | | 149 | ||
| | | 5 | ||
| | | 0% | ||
|- | |- | ||
| | | 49 | ||
| | | [[ВВ]] | ||
| | | 142 | ||
| 2 | | 2 | ||
| 50% | | 50% | ||
|- | |- | ||
| | | 50 | ||
| | | [[Ювентіно]] | ||
| | | 134 | ||
| 2 | | 2 | ||
| 0% | | 0% | ||
|- | |- | ||
| | | 51 | ||
| | | [[Хантер]] | ||
| 130 | | 130 | ||
| 1 | | 1 | ||
| 0% | | 0% | ||
|- | |- | ||
| | | 52 | ||
| | | [[Мальвінка]] | ||
| | | 124 | ||
| 1 | | 1 | ||
| 0% | | 0% | ||
|- | |- | ||
| | | 53 | ||
| | | [[Лівінгстон]] | ||
| | | 122 | ||
| 1 | | 1 | ||
| 0% | | 0% | ||
|- | |- | ||
| | | 54 | ||
| | | [[Бетмен]] | ||
| | | 118 | ||
| 4 | | 4 | ||
| | | 0% | ||
|- | |- | ||
| | | 55 | ||
| | | [[Колапс]] | ||
| | | 110 | ||
| 1 | | 1 | ||
| 0% | | 0% | ||
|- | |- | ||
| | | 56 | ||
| | | [[Радаґаст]] | ||
| | | 107 | ||
| | | 3 | ||
| 0% | | 0% | ||
|} | |} | ||
== Фінал == | == Фінал == | ||
* Результат: ''' | * Результат: '''5-1''' | ||
* Чемпіон: ''' | * Чемпіон: '''[[Ніколетта]]''' | ||
* Найкращий гравець: ''' | * Найкращий гравець: '''[[Кексік]]''' | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" style="width:100%" | ||
! Пан/Пані !! І !! П !! ДБ !! Дія !! Σ | |||
! Пан/Пані | |||
! | |||
! | |||
|- | |- | ||
| | | [[Ніколетта]] || 6 || <span style="color:yellow;">5</span> || 88 || 14 || 422 | ||
| style=" | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Кексік]] || 6 || 4 || <span style="color:yellow;">131</span> || <span style="color:yellow;">28</span> || 415 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Дантес]] || 6 || <span style="color:yellow;">5</span> || 103 || 9 || 404 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[ЕХС]] || 6 || 4 || 120 || -5 || 371 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Містер Тен]] || 6 || 4 || 125 || 14 || 367 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Дежаву]] || 6 || 4 || <span style="color:indianred;">36</span> || 0 || 292 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Сімон]] || 6 || 3 || 75 || 4|| 271 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Фаза]] || 6 || 4 || 37 || 0 || 265 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Алоха]] || 6 || 3 || 42 || <span style="color:indianred;">-10</span> || 224 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | [[Малена]] || 6 || <span style="color:indianred;">2</span> || 94 || 0 || 222 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
* Ведучий: '''[[Демон]]''' | |||
* | * Головний суддя: '''[[Демон]]''' | ||
* Головний суддя: '''Демон''' | * Коментатори: '''Без трансляції''' | ||
* Коментатори: ''' | |||
== Фундація == | == Фундація == | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! Пан/Пані | ! Пан/Пані | ||
! | ! Внесок | ||
|- | |||
| [[Хоррорчік]] | |||
| 11.35 грн | |||
|- | |- | ||
| | | [[Клей]] | ||
| | | 1000 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Хоррорчік]] | ||
| | | 43.43 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Артерія]] | ||
| 500 грн | | 500 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Дежаву]] | ||
| | | 150 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Дежаву]] | ||
| | | 350 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Індиго]] | ||
| 100 грн | | 100 грн | ||
|- | |- | ||
| | | Анонімно | ||
| | | 222.22 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Справа]] | ||
| | | 323 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Сімон]] | ||
| | | 500 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Лінчакі]] | ||
| | | 250 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Найтінґейл]] | ||
| | | 250 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Ніколетта]] | ||
| | | 322.92 грн | ||
|- | |- | ||
| Анонімно | | Анонімно | ||
| | | 6.66 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Алоха]] | ||
| | | 3.14 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Дантес]] | ||
| 200 грн | | 200 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Клей]] | ||
| | | 180 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Доктор Ямато]] | ||
| | | 50 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Адамант]] | ||
| | | 180 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Кексік]] | ||
| | | 200 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Сімон]] | ||
| | | 100 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Артерія]] | ||
| | | 100 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Артерія]] | ||
| | | 100 грн | ||
|- | |- | ||
| | | [[Артерія]] | ||
| 100 грн | | 100 грн | ||
|} | |} | ||
== Цікаві факти == | == Цікаві факти == | ||
* | * [[Шостік|Пан Шостік]] завершив сезон без поразок зі статистикою '''2-0'''. | ||
* | * [[Інша|Пані Інша]] завершила сезон без перемог зі статистикою '''0-5'''. | ||
* | * [[Філоріан|Пан Філоріан]] став третім гравцем, якого відсторонили від рейтингових ігор. | ||
* [[Артерія|Пані Артерія]] покинула [[Mafia Closed Circle|MCC]] за 2 дні до фіналу після конфікту з [[Демон|паном Демоном]]. | |||
* Пан | * [[Ніколетта|Пані Ніколетта]] встановила рекорд з активності - '''87.87%''', зігравши '''58 з 66''' рейтингових ігор сезону. | ||
* | * [[Кузя|Пан Кузя]] та [[Оттерія|пані Оттерія]] не змогли взяти участь у фіналі сезону. Їх замінили [[Сімон|пан Сімон]] та [[Дежаву|пан Дежаву]]. | ||
* | * Фінал пройшов без замін. | ||
* | * [[ЕХС|Пан ЕХС]] став першим та єдиним гравцем, який 4/4 разів потрапив до фіналу сезону. | ||
* Для [[Справа|пана Справа]] це став перший фінал до якого він не потрапив. | |||
== Трансляція == | == Трансляція == | ||
* [https://www.youtube.com/live/_YWacQOP2f8?si=jZwZfTWi9Ori8AeU Повна трансляція] | * [https://www.youtube.com/live/_YWacQOP2f8?si=jZwZfTWi9Ori8AeU Повна трансляція] | ||
== Записи ігор == | |||
* [https://www.youtube.com/watch?v=0aXjE6nwN2g Перша гра] | |||
* [https://www.youtube.com/watch?v=XOeL21rm6cI Друга гра] | |||
* [https://www.youtube.com/watch?v=0Ici2JidQ-I Третя гра] | |||
* [https://www.youtube.com/watch?v=Fc9Qcqt67W0 Четверта гра] | |||
* [https://www.youtube.com/watch?v=IEKsW0RfK40 П'ята гра] | |||
* [https://www.youtube.com/watch?v=mdgx4Z854iI Шоста гра] | |||