6194
редагування
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| Рядок 34: | Рядок 34: | ||
| style="text-align:left; padding-left:10px;" | [[File:Bronze.png|20px|link=]] [[Men's Closed Cup II|Men's Closed Cup II]] | | style="text-align:left; padding-left:10px;" | [[File:Bronze.png|20px|link=]] [[Men's Closed Cup II|Men's Closed Cup II]] | ||
| style="text-align:right;" | 0 ₴ | | style="text-align:right;" | 0 ₴ | ||
|- | |||
| style="width:80px; text-align:center;" | 09.09.2023 | |||
| style="text-align:left; padding-left:10px;" | [[File:Bronze.png|20px|link=]] [[Перший сезон|I сезон. Рейтинг.]] | |||
| style="text-align:right;" | 0 ₴ | |||
|- | |||
|} | |} | ||