6194
редагування
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| Рядок 23: | Рядок 23: | ||
! № !! Пан/Пані !! П !! КХ !! ДБ !! Σ | ! № !! Пан/Пані !! П !! КХ !! ДБ !! Σ | ||
|- | |- | ||
| 01 || [[Ніколетта]] || 6 || 0.00 || | | 01 || [[Ніколетта]] || 6 || 0.00 || 6.64 || 22.84 | ||
|- | |- | ||
| 02 || [[Лінчакі]] || | | 02 || [[Лінчакі]] || 7 || 0.00 || 5.64 || 22.64 | ||
|- | |- | ||
| 03 || [[Тігарбо]] || | | 03 || [[Тігарбо]] || 7 || 0.40 || 4.6 || 21.6 | ||
|- | |- | ||
| 04 || [[Алоха]] || 6 || 0.00 || 4.1 || 20.1 | | 04 || [[Алоха]] || 6 || 0.00 || 4.1 || 20.1 | ||
|- | |- | ||
| 05 || [[Містер Тен]] || 5 || | | 05 || [[Містер Тен]] || 5 || 0.84 || 4.1 || 20.0 | ||
|- | |- | ||
| 06 || [[Клей]] || | | 06 || [[Клей]] || 7 || 0.00 || 3.00 || 20.0 | ||
|- | |- | ||
| 07 || [[Оттерія]] || 6 || 0.64 || 3.72 || 19.96 | | 07 || [[Оттерія]] || 6 || 0.64 || 3.72 || 19.96 | ||
| Рядок 73: | Рядок 73: | ||
| 25 || [[Дежаву]] || 4 || 0.48 || -0.12 || 14.56 | | 25 || [[Дежаву]] || 4 || 0.48 || -0.12 || 14.56 | ||
|- | |- | ||
| 26 || [[Лемур]] || 3 || | | 26 || [[Лемур]] || 3 || 0.84 || -0.12 || 13.92 | ||
|- | |- | ||
| 27 || [[Фея]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.44 | | 27 || [[Фея]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.44 | ||
| Рядок 81: | Рядок 81: | ||
| 29 || [[Малена]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.24 | | 29 || [[Малена]] || 3 || 0.00 || 0.24 || 13.24 | ||
|- | |- | ||
| 30 || [[Кузя]] || | | 30 || [[Кузя]] || 2 || 0.00 || -0.96 || 11.04 | ||
|} | |} | ||
| Рядок 88: | Рядок 88: | ||
* Чемпіон: '''[[Ніколетта]]''' | * Чемпіон: '''[[Ніколетта]]''' | ||
* Найкращий гравець: '''[[Ніколетта]]''' | * Найкращий гравець: '''[[Ніколетта]]''' | ||
{| class="wikitable sortable" style="width: 100%" | {| class="wikitable sortable" style="width: 100%;" | ||
! | ! # !! Гравець !! Б !! colspan="4" class="text_center" | Дод. бали !! Ci !! П !! Д !! Ш !! В !! І !! colspan="4" class="text_center" | Ролі | ||
|- | |- | ||
! !! !! !! Σ !! + !! - !! Кх !! !! !! !! !! !! !! Мир. !! Шер. !! Маф. !! Дон | |||
|- | |- | ||
| | | 1 || [[Ніколетта]] || <span style="color:yellow;">35.84</span> || <span style="color:yellow;">10.54</span> || <span style="color:yellow;">11.34</span> || -0.8 || <span style="color:indianred;">0</span> || 0.2 || 9 || <span style="color:indianred;">0</span> || 1 || 1 || 14 || 4/9 || 1/1 || 4/4 || - | ||
|- | |- | ||
| | | 2 || [[Лінчакі]] || 34.86 || 8.76 || 9.12 || -0.36 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:yellow;">5</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 14 || 2/3 || - || 3/5 || 5/6 | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || [[Тігарбо]] || 31.87 || 5.77 || 4.85 || <span style="color:yellow;">0</span> || 0.92 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">10</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">2</span> || <span style="color:yellow;">2</span> || 14 || 4/7 || 2/2 || 4/5 || - | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || [[Містер Тен]] || 30.66 || 5.66 || 4.56 || <span style="color:yellow;">0</span> || 1.1 || 0.9 || 8 || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:yellow;">5</span> || 14 || 5/9 || 0/1 || 2/2 || 1/2 | ||
|- | |- | ||
| | | 5 || [[Справа]] || 29.35 || 5.35 || 5.25 || -0.1 || 0.2 || 0.2 || 8 || 1 || 1 || 1 || 14 || 4/10 || 1/1 || 2/2 || 1/1 | ||
|- | |- | ||
| | | 6 || [[Оттерія]] || 28.56 || 5.02 || 4.58 || -0.72 || <span style="color:yellow;">1.16</span> || <span style="color:yellow;">1.04</span> || 7 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 4 || 14 || 5/9 || 0/1 || 2/3 || 0/1 | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || [[Тян]] || 28.33 || 4.53 || 4.73 || -0.4 || 0.2 || <span style="color:indianred;">0</span> || 8 || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || 1 || 14 || 5/9 || 0/1 || 2/3 || 1/1 | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || [[Алоха]] || 28.03 || 5.53 || 6.85 || <span style="color:indianred;">-1.32</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 7 || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 14 || 3/7 || - || 3/6 || 1/1 | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || [[Клей]] || 27.67 || 4.17 || 4.56 || -0.39 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || 8 || <span style="color:indianred;">0</span> || 1 || <span style="color:indianred;">0</span> || 14 || 3/7 || 1/1 || 4/6 || - | ||
|- | |||
| 10 || [[Вікі]] || <span style="color:indianred;">25.49</span> || <span style="color:indianred;">3.99</span> || <span style="color:indianred;">4.56</span> || -0.59 || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">0</span> || <span style="color:indianred;">6</span> || 1 || <span style="color:yellow;">2</span> || 1 || 14 || 2/7 || 2/4 || 1/2 || 1/1 | |||
|} | |} | ||
* Судді: '''[[Трололо]] та [[Інфанта]]''' | * Судді: '''[[Трололо]] та [[Інфанта]]''' | ||
| Рядок 116: | Рядок 118: | ||
== Цікаві факти == | == Цікаві факти == | ||
* Відсутні | * Відсутні | ||
== Трансляція == | |||
== Записи ігор == | |||