5261
редагування
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Admin (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| Рядок 469: | Рядок 469: | ||
|- | |- | ||
| [[Малена]] || 58 || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 5 || || || 92 | | [[Малена]] || 58 || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 5 || || || 92 | ||
|} | |||
== Третя гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 3 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || || 42 || || || || || || 42 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || || 42 || || <span style="color:yellow;">21</span> || <span style="color:yellow;">25</span> || <span style="color:indianred;">-5</span> || || <span style="color:yellow;">83</span> | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || || 42 || || || || || || 42 | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 0 || || || || 10 || || || 10 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || 0 || || || || || <span style="color:yellow;">5</span> || <span style="color:yellow;">8</span> || 13 | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 0 || || || 8 || 10 || || || 18 | |||
|} | |||
== Четверта гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 4 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Малена]] || || 42 || || || || || || 42 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || 0 || || || || 5 || || <span style="color:yellow;">8</span> || 13 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || || 42 || || <span style="color:yellow;">11</span> || 10 || || || <span style="color:yellow;">63</span> | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || || 42 || || || <span style="color:yellow;">15</span> || || || 57 | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 0 || || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Тян]] || 0 || || || || 5 || || || 5 | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 0 || || <span style="color:indianred;">-50</span> || || 5 || || || <span style="color:indianred;">-45</span> | |||
|} | |||
== П'ята гра == | |||
{| class="wikitable sortable" style="width:100%;" | |||
! 5 Гра !! Червоні !! Чорні !! Видалення !! ДБД !! ДБГ !! КХ !! Першовбитий !! Сума | |||
|- | |||
| [[Клайд]] || 58 || || || 8 || || || || 66 | |||
|- | |||
| [[ЕХС]] || || 0 || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Малена]] || 58 || || || 8 || || || || 66 | |||
|- | |||
| [[Індиго]] || 58 || || || || || || <span style="color:yellow;">8</span> || 66 | |||
|- | |||
| [[Справа]] || 58 || || || 15 || <span style="color:yellow;">25</span> || || || <span style="color:yellow;">98</span> | |||
|- | |||
| [[Тян]] || || 0 || || || || || || <span style="color:indianred;">0</span> | |||
|- | |||
| [[Механік]] || 58 || || || 15 || 15 || || || 88 | |||
|- | |||
| [[Доктор Ямато]] || || 0 || || 14 || || || || 14 | |||
|- | |||
| [[Хантер]] || 58 || || || || || || || 58 | |||
|- | |||
| [[Фейт]] || 58 || || || <span style="color:yellow;">29</span> || 5 || || || 92 | |||
|} | |} | ||